SOUTĚŽ o triko Veru Harnol a Batiste šampon

SOUTĚŽ o triko Veru Harnol a Batiste šampon

Občas mi v emailu přistane nabídka, která se fááákt neodmítá :-) A když jsem četla email s nabídkou vlastního návrhu trika, doslova jsem zírala s otevřenou pusou a ihned jsem kývla. Popíšu vám celý proces od začátku. Miluji suché šampony Batiste, které si nejčastěji objednávám z eshopu KupKosmetiku.cz, tenhle eshop na mě myslel a oslovil mě, zdali bych se nechtěla stát tváří jednoho ze šamponů, měla jsem napsat, který mám nejraději. Odpověď byla rychlá :-) Chci být součástí tohoto krásného projektu a volba byla jasná, u mě doma se točí nejčastěji T R O P I C A L. V hlavě se mi ihned zrodila představa a tak jsem si svůj návrh i vytvořila, na první schůzce s grafičkou jsem to na ni chrlila: "Má podobizna obličeje, letní klobouk, krátký sestřih s patkou a hlavně tropické symboly jako plameňák, ananas, zeleň, papoušek atd". Možná jsou to jen zákulisní řeči, ale patřím mezi nejpřipravenější blogerky :-) A to já jako jsem, taková aktivistka. X týdnů se v zákulisí řešilo, jakou techniku grafička zvolí a zvolila ruční kresbu konkrétně uhel, myslím si, že se ji výsledek moc povedl. Má blízká kamarádka mi napsala, že na triku vidí můj rukopis, že vidí mě a to mi vykouzlilo mega úsměv na tváři. Takže dámy, níže pár fotek k představení M É H O  T R I K A... Trika jsou k zakoupení na eshopu ZOOT.cz a nyní k němu dostanete i dárek zdarma ve formě suchého šamponu, pochopitelně. Do projektu bylo zapojeno více blogerek ze světa beauty, fashion a lifestyle, na jejich návrhy se můžete podívat ZDE. Všechny jsou krásné, mezi mé další favority patří triko mé oblíbené blogerky Kris z MysticLipstick a její motiv ála Marilyn Monroe.

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Používáte suché šampony? Znáte tyhle od Batiste? Kdy nejčastěji používáte suchý šampon? 

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena v neděli 11.6.2017 ve 20:00 hodin. Následující dny zmíním na FB tři výherce trik + suchých šamponů.

K nafocení barevného trika jsem sháněla něco echt zářícího a barevného, úplnou náhodou (při objednávce svítících písmen na mé 30tiny) jsem narazila na růžového plameňáka a žlutý ananas na eshopu SvítícíPísmena.cz. Ještě v ten den jsem si tyhle dva krasavce vyzvedávala a půjčila. Děkuji děvčatům za skvěly - rychlý přístup. Pak jsem začala shánět list květiny, která je jak na šamponu tak na triku, věděla jsem, že u Lukáška ve školce tuhle kytku mají a než jsem si list utrhla, tak kytku ostříhaly :-) Nevadí, pátrala jsem dál a vyplatilo se. List jsem někde ukořistila, ale neptejte se kde a jak :-) Nyní mám list ve vodě a čekám až se zakoření a zasadím si ho. Ještě jsem chtěla koupit živý ananas, ale ten jsem u našich vietnamců nesehnala. Brzy se jistě někde objevím ve svém vlastním triku, ale zatím mě neměl kdo vyfotit a možná si triko budu hýčkat a šetřit. Pokud se vám můj návrh líbí, tak se zapojte do soutěže, mám pro vás tři trika + k nim suché šampony Batiste Tropical. Podmínky jsou snadné :-) Těším se na vaše komentáře, V.

PS: pokud se vám triko líbí, tak vkládám ještě jednou odkaz, kde si ho můžete koupit ZDE

PSS: můj muž mi řekl, že by si ho přál v pánském provedení :-)

PSSS: narval se do mého Lka, ale toho pohledu vás raději ušetřím :-D

Mamiee a chytré prostírání pro děti

Mamiee a chytré prostírání pro děti

Nedělní dopoledne

Nedělní dopoledne