SOUTĚŽ o dva balíčky Pharma Future

SOUTĚŽ o dva balíčky Pharma Future

Mám pro vás další soutěž, vím že to máte rády a tak jsem pro vás zajistila u firmy Pharma Future dva hodnotné balíčky plné kosmetických produktů. První balíček obsahuje kosmetiku pro maminky a druhý pro dětičky. Nyní vám jdu balíčky a jejich obsah představit detailněji... Všechny věci si můžete také zakoupit v eshopu Pharma-future.com.

Mama balíček obsahuje:

Reviflex noční krém, který je vysoce účinný, výživný, snadno vstřebatelný, zvláčňující, zjemňující a rehydratační krém s REVIFLEX komplexem pro Váš stále mladistvý vzhled.

Reviflex oční emulgel, který je ultra lehká, emulgelová, snadno vstřebatelná, liftingová, zvláčňující, regenerační a hydratační antiaging péče proti vráskám s REVIFLEX komplexem pro okamžitý viditelný mladistvý vzhled.

Lactobacily Dobré zažívání a imunita, směs přispívá k normální funkci trávicího traktu, vitamin C a echinacea přispívají k normální funkci imunitního systému.

Baby balíček obsahuje:

BABY 3v1 šampón, koupel, mycí gel - šetrně myje citlivou dětskou pokožku i jemné vlásky, které zanechává čisté, hebké a jemné. Obsahuje BioEcolii® - látku, která napomáhá udržení přirozené mikroflóry a optimálního pH pokožky.

BABY Powder Cream - ochranný, pečující a vyživující dětský krém napomáhající ke zklidnění pokožky při opruzeninách. Obsahuje kalcium ve formě calcium panthotenátu, zinek ve formě pudru oxidu zinečnatého, D-panthenol, vitamin E a D, extrakt měsíčku lékařského a bambucké máslo (máslo Karité, Shea butter).

BABY Face & Body Cream - jemný, pečující a vyživující dětský krém na obličej i tělíčko s extraktem Aloe vera, měsíčku lékařského, D-panthenolem, vitaminem E a bambuckým máslem (máslo Karité, Shea butter).

BABY bylinný masážní gel na bříško - pomáhá při problémech s nadýmáním. Jemná masáž kůže na bříšku a bylinné extrakty příznivě působí na činnost hladkého svalstva trávicího traktu.

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Napište mi, který balíček by vás potěšil, popř koho balíčkem potěšíte vy a zdali volíte MAMA či BABY balíček. Prosím, napište jeden konkrétní balíček, ne oba, nebo že vám je to jedno...

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena za týden ve středu 5.4.2017 ve 20:00 hodin. Následující den zmíním na FB dvě vítězky.

Produkty z obou balíčků mám odzkoušené a vyhovovaly mě, nebo Lukáškovi úplně maximálně. Proto vám je mohu doporučit všemi deseti. Snad se vám soutěž líbí a zapojíte se. Mějte se moc hezky a užívejte jarních dnů. Já krom toho, že mám hodně práce se snažím žít aktivně i po práci a konečně chodíme s Lukáškem ven, občas s přáteli a občas sami. Je nám moc hezky, již není moc času na blogování, ale jsem zde stále!!! V.

Soutěž se Sebamed

Soutěž se Sebamed

Zimní dovolená 2017

Zimní dovolená 2017