Soutěž o Blistex balzámy

Soutěž o Blistex balzámy

Milé čtenářky, mám pro vás po x měsících soutěž. Tentokrát pro vás mám pět Blistex Lip balzámů, které mi pro vás věnoval eshop KupKosmetiku.cz. Soutěž o různé Blistex balzámy probíhá nejen u mě, o další balzámy si můžete zasoutěžit u jiných bloggerek (které zmíním níže), tudíž můžete získat různé kousky do sbírky balzámů. Věřím tomu, že u sebe v kabelce nemáte jen jeden, já jsem balzámová královna a ty od Blistexu mám rovnou dva, dělím se o ně společně s Lukáškem, občas najdu další a další u něj v kapsách... Já pro vás mám Blistex Lip Balzám, který obsahuje unikátní formuli, která přináší dlouhodobou hydrataci a okamžitou úlevu pro rozpraskané nebo od slunce popálené rty a při výskytu oparů. Pomáhá hojit suché a podrážděné rty. Obsahuje kafr (proti zánětu) a thymol (proti infekci). Krém se dobře vstřebává a vyhlazuje povrch kůže. Obsahuje ochranný faktor SPF 10. Balzám používám a jsem s ním spokojená!!!

Možná jste již zaznamenaly z reklam, značka balzámů na rty Blistex oslovila s nabídkou spolupráce Kateřinu Emmons, trojnásobnou olympijskou medailistku ve střelbě ze vzduchovky a malorážky. Katka nabídku přijala a stala se tak ambasadorkou balzámů Blistex. Postřehy ze spolupráce můžete sledovat na jejím oficiálním FB profilu a na IG a FB účtu eshopu KupKosmetiku.cz. Společnost Blistex je světovým lídrem v oblasti péče o rty. Neustále přichází s novými technologiemi a inovuje stávající produkty, které jsou prodávány ve více než 75 zemích světa. Blistex po léta využívá své jedinečné znalosti a zkušenosti o lidských rtech, aby svým zákazníkům vždy poskytl vysoce kvalitní produkty, které chrání, zklidňují a pomáhají...

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Máte s Blistex balzámy zkušenost? Co vždy zaručeně pomůže vám na bolavé/rozpraskané rty?

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena v neděli 19.2.2017 ve 20:00 hodin. Následující den zmíním na FB pět vítězek.

Blistex nabídlo do soutěže i své další výrobky, o které si právě v těchto dnech můžete zasoutěžit na jiných blozích.

Blueberry Pink – Blistex MedPlus; House of Škodulka – Blistex Triple Butters; Oh My Beaufiful Life – Blistex Lip Classic; Na vlastní kůži – Lip Brilliance

Snad se vám soutěž, která potrvá přesně týden líbí :-) Těším se na vaši účast a na vaše komentáře, hlavně na nějaké "babské rady" a tipy jak na popraskané rty. Já si například ráda dělám peeling z medu a cukru, znáte to? Rtům to vždy prospěje. Mějte krásný nový týden, V.

Veru outfit no. 6

Veru outfit no. 6

Máme za sebou parádní víkend plný zážitků

Máme za sebou parádní víkend plný zážitků