Silná trojice v MiLE

Silná trojice v MiLE

Na naší druhé dovolené na jižní Moravě (v Zaječí ve Vinařství U Kapličky - o celé dovolené vám napíši již brzy) jsme s Katy (Mama-live) stihly nafotit jednu krásnou foto story s našimi dětmi. Dlouho před dovolenou jsme s Kačenkou objednaly dětem věci ze slovenského eshopu MiLE a těšily jsme se až to dětem oblíkneme. Počasí nám přálo - tudíž na tílka, mini šortky, sukýnky a kšiltovky bylo ideálně. Stačilo děti (Lukáška, Barborku a Honzíčka) někam posadit, vysypat batoh s hračkami a cvakat fotoaparátem :-) Nafotily jsme nejnovější kolekci s názvem Hravá geometrie. Níže vám značku MiLE představím více... 

Více i MiLe:

Sme mamy. Túžili sme, aby naše deti mohli vyrastať v oblečení, ktoré bude rovnako pohodlné a zdravé ako pekné. Preto sme si splnili sen - vytvorili mile. Aby sme potešili aj iných rovnako zmýšľajúcich rodičov. Milujeme detskosť, hravosť a všetky tie motívy, ktoré v nás evokujú prázdniny u babky, pobehovanie po záhrade a dobrodružstvo. Nájdete u nás všetko priznané, farebné s nostalgickým retro nádychom.

Chceme tvoriť veci milé, ale nie gýčovo sladké. Milujeme čistotu tvarov, jednoduchosť, do ktorej sa dá zamilovať. Dávame si záležať aj na balení v recyklovanom papieri, aby každý kto si milú malú handru kúpi, neurobil iba nákup, ale krásny rituál s nadhodnotou.

Vaše Miriam a Lenka

Lukášek - kšilt, tílko, kraťasy; Barborka - kšilt, triko, sukně; Honzíček - bodyčko, teláky

Všechny látky jsou vyrobené speciálně pro kolekci Hravá geometrie, je to 100% bavlna, na věcech je odtrhávací štítek. Vše je navrhnuto i ušito na Slovensku. Balíček byl doručený snad ihned od objednávky, v balíčku byl milý vzkaz i dáreček pro Lukáška. Mám ráda tyhle osobní balíky, děkuji moc dámám z Mile. Snad se vám fotky se třemi sladkými dětmi líbí :-) Mějte se krásně, Veru.

Zatloukání od Djeco

Zatloukání od Djeco

Ostružinový hrnkový koláč

Ostružinový hrnkový koláč