Show v Show Cars

Show v Show Cars

Když mi v emailu přistála nabídka jízdy v “závoďáku”, neváhala jsem ani minutu a potvrdila jsem testování. Mám doma dva chlapáky, kteří milují auta, tak přece nemohu sáhnout vedle. Rezervovali jsme si telefonicky termín a těšili jsme se na testování. V nabídce na Slevomatu můžete právě ted za skvěle peníze koupit spolujízdu v PORSCHE 911 CARRERA GT3. A věřte mi, je to jízda! Já jsem se jí zúčastnila aniž bych si to přála, ale o tom se vám více rozepíšu níže.

IMG_8683.JPG
IMG_8723.JPG

Provozovna Show Cars je vzdálena třicet minut od Prahy, směr Liberec ve vesnici Loukov, showroom nemůžete minout, na parkovišti jsou zaparkované samé nadupané auta (Lamborghini, Mercedes, Audi, McLaren a další). Pokud by jste minuli, zapamatujte si tyhle indicie - sjedete z rychlostní komunikace první třídy R10/E65 Praha – Liberec na 63 km (Exit 63) a zařadíte se vlevo na silnici č. 610 směr Hoškovice / Březina a hned po levé straně naleznete provozovnu Showcars. Nemůžete minout. Zde se nahlásíte, že jste objednaní na tenhle typ jízdy a vozu a někdo milý se vás ujme. My jsme měli to štěstí, že se nám věnoval přímo majitel firmy Show Cars. Vážíme si toho.

IMG_8688.JPG

U provozovny se nasedá do aut, v našem případě jsme nasedli do PORSCHE 911 CARRERA GT3. Do Porshe se vlezla i dětská autosedačka (podsedák). V provozovně nejsou erární autosedačky, počítá se zde, že dítě přijelo ve své autosedačce a ta se poté pasuje do sportovního vozu. Během těchto manipulací se auto zahřívalo do provozní teploty a náš malý průzkumník si užíval vozu z přední sedačky. Já jako opatrná matka jsem trnula hrůzou, kdy co utrhne a zničí. Nestalo se tak. Líbil se mi přístup, nikdo Lukáška nenapomínal, zde se počítá, že děti budou chtít auto také více poznat. Plusové body. Po chvíli jsme do auta nesedli všichni. Táta Luk jako spolujezdec, my dva s Lukáškem vzadu, pan majitel byl řidič. Pár minut jsme jeli směr k letišti, i na tomhle úseku nám bylo předvedeno co tohle auto umí a že má koně. Mě rychle došlo, že na letišti vystoupím a nechám kluky ať si jízdu užijí bez mého hýkání a drcení rukou.

IMG_8698.JPG
IMG_8702.JPG

Mám ráda rychlou jízdu, ale věřím jen sobě a mému muži. To jsem ale řidiči nestihla říct, nebo jsem nechtěla působit jako hysterka. Zažila jsem jízdu jako snad nikdy! My všichni jsme ji zažili. Z auta nikdo nevystoupil, prostě zážitek pro celou rodinu. Jakmile dojedete na letiště, je vám předvedeno co v autě je! Na dráze dlouhé 3km se nám Porshe představilo v celé své kráse, ta rychlost, ten zvuk, brždění, pro mě jako ženu i pro kluky to byl zážitek na maximální úrovni!!! Já jsem měla tepovku, jako bych zaběhla maraton, taťka Luk ani nedutal a malý Lukyn pána za volantem hecoval a chtěl po něm ať zadriftuje. No chápete to? Smáli jsme se, všichni ve voze. Driftování není na letišti povoleno, proto se nesnažte řidiče přemlouvat. Během jízdy nám bylo auto představováno a detailně popisováno, asi ode mě jako od ženy nečekáte popis typu, že z nuly na sto jsme to dali za tolik a tolik vteřin. Všechny tyhle jízdní vlastnosti se dočtete ZDE. Luk tomu rozuměl, já ne. Co vám ale řeknu, že mi tohle červené auto slušelo! A to se počítá, nebo ne?

IMG_8696.JPG
IMG_8705.JPG
IMG_8699.JPG
IMG_8721.JPG

Po adrenalinové jízdě na letišti jsme se vrátili zpět do provozovny. Zde je moc příjemné zázemí Show Cars Café, kde si můžete dát kávu, drobné pohoštění, vodu, cigárko anebo si odskočit na toaletu. Co musím upřímně napsat, že v Show Cars je každý z personálu profesionál, chování na úrovni, úsměvy na rtech jsou zde samozřejmostí. V areálu je i parkoviště, kde necháváte svůj vůz po dobu, co budete prožívat svůj zážitek jako spolujezdec.

IMG_8727.JPG
IMG_8738.JPG
IMG_8733.JPG

Spolujízda v PORSCHE 911 CARRERA GT3 trvala 20 minut. Byl to maximální zážitek, který nás nakopnul, odjížděli jsme doslova “naspeedovaní” v našem skromném Superbéčku. Nádherný zážitek pro muže, tatínky, syny, milence ale také pro ženy, které milují sportovní vozy a rychlou jízdu. Zážitek za nás tři můžeme doporučit všemi deseti.

Neváhejte a zmapujte Slevomat nabídku, naše jízda za super peníze je k zakoupení ZDE.

Pečuji o své vlasy

Pečuji o své vlasy

Trénujeme abecedu s Nesquik

Trénujeme abecedu s Nesquik