Šesté narozeniny

Šesté narozeniny

Po návratu z Barcelony jsem měla přesně jeden celý den na vyzvedávání věcí na nedělní narozeninovou oslavu. Lukášek oslavil 11. května šesté narozeniny. Letos jsem pár týdnů předem zapátrala a hledala jinou lokalitu, kde by Lukášek mohl své narozeniny oslavit. Koutek, kde jsme to měli dva roky předtím mi přišel, že již není vhodný pro šestileté natož pro starší kamarády. Chtěla jsem nějakou tělocvičnu, místo, kde se děti vyřádí a jako bonus jsem našla hernu s hlídáním. Více vám popíšu níže v článku…

IMG_4256.JPG
IMG_4270.JPG

Zvolila jsem Monkey’sGym v obchodním domě OC Šestka. Hned ze začátku sepíšu plusové body/věci, které mě nadchly od prvního telefonátu. Možnost donést si vlastní catering - sladké i slané pohoštění, možnost vlastní výzdoby, poté to personál sám připraví. Dále program pro děti v tělocvičně s dohledem, zatímco maminky sedí za sklem a mohou si povídat. Děti jsme po očku sledovaly a bylo vidět, že se skvěle baví. Opice jako maskot herny přinesla Lukáškovy dort, popřála mu k narozeninám a dala mu dárek! Moc hezké a milé gesto a co musím pochválit a vyzdvihnout, tak to je personál. Všechny slečny byly usměvavé, milé, ochotné a lidské. Musela jsem je ihned chválit vedení, páč tohle se jen tak nevidí.

IMG_4266.JPG
IMG_4258.JPG
IMG_4263.JPG
IMG_4257.JPG
IMG_4261.JPG
IMG_4262.JPG

Téma jsem letos moc “nehrotila”. Lukášek miluje Minecraft a v ČR toho moc k sehnání není a když už ano, tak za hrozné peníze. Kdybych byla chytrá objednám z Aliexpressu, ale nikdy nepřemýšlím týdny předem nad těmito věcmi. A ve finále to ničemu nevadilo! Pár Minecraft detailů jsem zajistila. Objednala jsem perníčky u kamarádky Táni, objednala cupcakes u Lelís Cupcakes a dort jsem koupila ovocný u Hájka. Všechno se snědlo a to bylo nejdůležitější :-) Slané pohoštění zajistil můj muž se svým tátou a pochutnali jsme si, díky pánové. Do MG si neberete vlastní pití, vše zajistí personál - vodu, kávku, alko i nealko pití.

IMG_4271.JPG
IMG_4275.JPG

A zde je krásná letošní sestava dětiček! Skoro na chlup stejná jako v předchozích letech, jen jsme se rozrostli o dva kamarády ze školky. A dva starší kamarádi nemohli dorazit, což nás mrzelo… Na dětech je vidět, že si to užívaly :-) Letos nemáme fotku s námi maminkami :-) Já se totiž dojímala a nemyslela jsem na to.

IMG_4264.JPG

Ráda vzpomínám a dojímám se nad oslavami z předchozích let. Každý rok si říkám, že je to lepší a lepší a děkuji tam nahoru, že máme přátelé, kteří s námi chtějí Lukáškovy narozeniny slavit…

První narozeniny, Druhé narozeniny, Třetí narozeniny, Čtvrté narozeniny, Páté narozeniny

A jaký vlastně je Lukášek v šesti letech? Zatím je ve fázi, že se moc těší na narození dvojčat, denně mi to říká, hladí mi bříško a hodně se o miminka v bříšku zajímá, je to až dojemné, tak snad mu jeho nadšení vydrží co nejdéle. Luky je i nadále hodně přátelský, má rád své kamarády a občas vidím, že umí být i pěkný rošťák v partě dětí. Někdy mám dojem, že špatně slyší a musím mu některé věci říct i pětkrát :-) Je mi jasné, že mě nechce slyšet! Vypadly mu tři zuby a pokaždé se těší na další vypadený zub, kvůli zoubkové víle, co nosí drobné dárky. Lukášek byl přijatý do první třídy v Praze i v Nučicích, ale jdu s pravdou ven, při zápisech byl hodně nervózní. Ten náš rarášek umí být pořádný stydlín, naše akční dítě, které pořád mluví se umí i stydět. Takhle ho moc neznáme :-) I nadále platí, že je to velký jedlík a to na jeho těle nenajdete gram tuku, miluje sport, rád tvoří i kreativní věci a nyní se učí abecedu.

Lukášku, všechno nejlepší ke krásným 6. narozeninám, nezapomeň na to, že tě rodiče milují…

Květen ve fotografiích

Květen ve fotografiích

Barcelona 2019

Barcelona 2019