Sencor tyčový mixér vyhrávají

Sencor tyčový mixér vyhrávají

HURÁÁÁ, máme tady vyhlášení pěti výherců o tyčové mixéry Sencor Pastels Collection. Dovolte mi v úvodu pár čísel. Soutěž trhala rekordy! Soutěž byla nasdílena více než 380krát (někdo sdílel i x krát za den, to se do soutěže nepočítalo), komentářů na Facebooku bylo přes 350, komentářů na blogu přes 80. Celkem jsem do excellové tabulky zapsala 611 jmen!!! Strávila jsem nad zapisováním tři večery :-) ale dělala jsem to ráda, chtěla jsem aby bylo losování spravedlivé a proto jsem o pomoc požádala aplikaci Random, která mi vaše čísla (jména) vylosovala. Během soutěže jsem udělala 1 dobrý skutek, poslala jsem svůj tyčák mamince Tereze, která si ho přála na mixování stravy pro svou nemocnou dceru. Desítky z vás chtělo výhru paní Terezce také darovat. Do soutěže se zapojilo okolo 30 ti mužů, kteří by mixér darovali svým ženám :-) milé. Jeden komentář, který mě vážně pobavil - "hlavně mixér nezaměnit za vibrátor" - komentář muže :-)

Výherci: Vlasta Venhauerová, Lubošek Lubík Eis, Veronika Ondračková Ošmerová, Blanche Coco, Anna Machatová.

Prosím všechny aby mi napsali adresu a mobilní telefon na email veronika.harnolova@gmail.com. Pokud se mi výherci neozvou do 3 pracovních dní, budu losovat jiné výherce. 

Děkuji všem za účast a firmě SENCOR za dárky pro vás. Již brzy se můžete těšit na další krásnou soutěž. Užijte si letní den, Veru.

Znáte REDespresso? Rooibos espresso?

Znáte REDespresso? Rooibos espresso?

Vyhlášení MAMAblog roku 2016

Vyhlášení MAMAblog roku 2016