SAVO na nádobí

SAVO na nádobí

Mě jako milovnici SAVO výrobků již x krát při úklidu napadlo, že by se hodilo mít tak účinný přípravek i na nádobí. Toto přání se nyní stává skutkem! Oblíbená značka nyní přináší naprostou novinku SAVO Na nádobí. Nové SAVO Na nádobí se díky obsahu citronové šťávy vyznačuje nekompromisní odmašťovací silou, odstraní mastnotu i z plastového nádobí a velice účinný je i ve studené vodě. Každá ze tří variant navíc přináší unikátní benefity. Zelená varianta voní po limetce a jasmínu a účinkuje i ve studené vodě, oranžové Savo voní po pomerančových květech a dokonale odstraňuje nežádoucí pachy z nádobí; modrá  Savo varianta s vůní limetky a máty pomáhá zachovávat houbičku hygienicky čistou. 

SAVO Na nádobí Pomerančový květ - rychle a účinně odstraní mastnotu, dokonce i z plastového nádobí. Přípravek pomáhá odstraňovat pachy. V případě odolného zápachu nechte nádobí odmočit 2 hodiny ve vodě s obsahem přípravku. Přípravek obsahuje citronovou šťávu.

SAVO Na nádobí Limetka a máta - rychle a účinně odstraní mastnotu, dokonce i z plastového nádobí. Pomáhá zachovat houbičku hygienicky čistou. Přípravek obsahuje citronovou šťávu. Použití: Abyste udržovali houbičku hygienicky čistou, vyždímejte ji po mytí nádobí a aplikujte ještě jednu nebo dvě dávky přípravku, poté houbičku opět vyždímejte.

SAVO Na nádobí limetka a jasmín - rychle a účinně odstraní mastnotu, dokonce i z plastového nádobí. Účinkuje také ve studené vodě. Přípravek obsahuje citronovou šťávu.

Vyzkoušejte nové Savo Na nádobí a sami se přesvědčte, že jeho čistící a odmašťovací schopnosti plně odpovídají tomu, na co jste u značky Savo zvyklí. Máte někdo již doma tenhle výrobek? Jaké jsou vaše dojmy a názory? Mě se výrobky moc líbí, za mě splňují veškeré mé očekávání! A že mám vysoké požadavky na tyhle přípravky. Mějte krásný pátek i následující víkend, Veru.

Miláno jen o nás dvou

Miláno jen o nás dvou

Soutěž s D.minique

Soutěž s D.minique