SANYTOL dezinfikuje prádlo

SANYTOL dezinfikuje prádlo

Když někdo pere prádlo tak vášnivě jako já, tak neustále vyhledává po drogériích nové a nové výrobky. A když je někde napsáno dezinfekce, tak je to pro mě to pravé. Domácnost dezinfikuji s naprostou pravidelností, ale prádlo a pračku? Dá se říct, že je vyprané prádlo například na 30stupňů vydezinfikované? Končím s otázkami a odpovím si sama. Nyní používám tři nové výrobky od Sanytol a věřím 100% tomu, že je mé prádlo vydezinfikované. Prostředky krásně voní, krom dezinfekce i bělí prádlo a odstraňuje skvrny, to mi přijde jako dokonalá kombinace pomocníků, bez které se v domácnosti již neobejdu. Níže vám Sanytol popisuji detailněji.

IMG_7034.JPG
IMG_7027.JPG

Nový prostředek Sanytol dezinfekce na prádlo

  • Odstraní příčinu zápachu

  • Odstraňuje 99,9% bakterií, virů a plísní

  • Zanechává svěží vůni

Bakterie a plísně vyskytující se v prádle a oblečení jsou zdrojem zápachu a mohou přenášet nemoci nebo způsobit podráždění kůže. SANYTOL vyvinul dezinfekci na prádlo, která ničí bakterie, plísně, viry při všech teplotách.

Na jaké textilie můžete Sanytol dezinfekci na prádlo použít?
Je ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo pacientů apod. Doporučuje se také přidávat k praní v případech infekce nebo během epidemie (chřipka, gastroenteritida…).

Jak funguje?
Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Pere a dezinfikuje dokonce i při 30°C a to všechny textilie, jak bílé, tak barevné. O barvu se bát nemusíte, neobsahuje chlór a neodbarvuje textilie. Proto zůstanou vaše barvy stejně výrazné jako před praním. Můžete jej používat pro praní v pračce stejně, jako pro ruční praní. Sanytol dezinfekce na prádlo je navíc hypoalergenní, proto je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a je dermatologicky testován.

IMG_7030.JPG
IMG_7031.JPG
IMG_7038.JPG
IMG_7035.JPG
Mikuláš, čert anebo anděl od Fidorky

Mikuláš, čert anebo anděl od Fidorky

Listopad ve fotografiích

Listopad ve fotografiích