Rychlá snídaně/svačina

Rychlá snídaně/svačina

Tak a teď pojďte s pravdou ven. Jak jste na tom se snídaní? Snídate? Znáte tu starou známou větu: “Snídaně je základ dne”. Já ji znám až moc dobře a nikdy neopouštím domov, pokud nejsem nasnídaná. Já se znám a když se pár minut po probuzení nenajím, tak omdlívám, kdysi dávno, když jsem cestovala tramvají jsem kolabovala každý druhý den. Nyní ne. Snídáme doma všichni tři společně u jednoho stolu. Někdy si děláme doslova snídaňové hody, jindy snídáme trochu narychlo a když třeba zaspím, tak se nebráním tomu, že si dám něco za jízdy v autě. Tohle určitě zažila každá z nás, hm? Rozhodně se raději najím v autě, než abych snídani úplně vynechala a pak do sebe naházela nějaké rychlé cukry. Doma máme zásobu sušenek BEBE Dobré ráno a někdy ji upřímně ráda přihazuji do kabelky sebou. Já jsem podlehla sušenkám NA TVRDO a můj muž miluje ty NA MĚKKO.

IMG_1692.JPG
IMG_1700.JPG

Já jsem měla možnost otestovat tyhle sušenky a za mě vedou ty Na tvrdo čokoláda, každý si přijde na své.

  • Bebe Dobré ráno Naměkko borůvka

  • BeBe Dobré ráno Naměkko plněné jahoda

  • BeBe Dobré ráno Na tvrdo meruňka

  • BeBe Dobré ráno Na tvrdo čokoláda

IMG_1697.JPG

Zajímavé články vyšly na mém oblíbeném portálu Žena-in.cz, například s tipy na snídani ZDE a taky článek s otázkami a odpověďmi ohledně snídaně ZDE.

IMG_1704.JPG
IMG_1703.JPG
IMG_1702.JPG
IMG_1693.JPG

Občas se mi stane, že u sebe nemám na svačinu žádné ovoce, svačím dvakrát denně a ovoce bych u sebe měla mít stále. Ovšem, když tomu tak není, tak ráda opět sáhnu po sušenkách BEBE, které mohou takovou svačinu i nahradit. Beru to jako zdravější mlsání a dám si je bez výčitek. Máte rádi sušenky BEBE Dobré ráno? Jaké jsou ty vaše nejoblíbenější? Mějte se, Veru

Čtenářský kroužek našeho předškoláka

Čtenářský kroužek našeho předškoláka

Radikální omlazení pleti

Radikální omlazení pleti