Rychlá snídaně/svačina

Tak a teď pojďte s pravdou ven. Jak jste na tom se snídaní? Snídate? Znáte tu starou známou větu: “Snídaně je základ dne”. Já ji znám až moc dobře a nikdy neopouštím domov, pokud nejsem nasnídaná. Já se znám a když se pár minut po probuzení nenajím, tak omdlívám, kdysi dávno, když jsem cestovala tramvají jsem kolabovala každý druhý den. Nyní ne. Snídáme doma všichni tři společně u jednoho stolu. Někdy si děláme doslova snídaňové hody, jindy snídáme trochu narychlo a když třeba zaspím, tak se nebráním tomu, že si dám něco za jízdy v autě. Tohle určitě zažila každá z nás, hm? Rozhodně se raději najím v autě, než abych snídani úplně vynechala a pak do sebe naházela nějaké rychlé cukry. Doma máme zásobu sušenek BEBE Dobré ráno a někdy ji upřímně ráda přihazuji do kabelky sebou. Já jsem podlehla sušenkám NA TVRDO a můj muž miluje ty NA MĚKKO.

IMG_1692.JPG
IMG_1700.JPG

Já jsem měla možnost otestovat tyhle sušenky a za mě vedou ty Na tvrdo čokoláda, každý si přijde na své.

  • Bebe Dobré ráno Naměkko borůvka

  • BeBe Dobré ráno Naměkko plněné jahoda

  • BeBe Dobré ráno Na tvrdo meruňka

  • BeBe Dobré ráno Na tvrdo čokoláda

IMG_1697.JPG

Zajímavé články vyšly na mém oblíbeném portálu Žena-in.cz, například s tipy na snídani ZDE a taky článek s otázkami a odpověďmi ohledně snídaně ZDE.

IMG_1704.JPG
IMG_1703.JPG
IMG_1702.JPG
IMG_1693.JPG

Občas se mi stane, že u sebe nemám na svačinu žádné ovoce, svačím dvakrát denně a ovoce bych u sebe měla mít stále. Ovšem, když tomu tak není, tak ráda opět sáhnu po sušenkách BEBE, které mohou takovou svačinu i nahradit. Beru to jako zdravější mlsání a dám si je bez výčitek. Máte rádi sušenky BEBE Dobré ráno? Jaké jsou ty vaše nejoblíbenější? Mějte se, Veru