Rozdávám Mentos žvýkačky

Rozdávám Mentos žvýkačky

Osvěžte se žvýkačkami Mentos a nechte se unést dlouhotrvající svěžestí.

Značka Mentos rozšířila své portfolio oblíbených žvýkaček Mentos Pure Fresh o další novinky v příjemném malém balení v ruličce, které je pro značku Mentos typické. Od února se tak můžete těšit na dlouhotrvající intenzivní osvěžení v celkem 3 typech balení.  Všechny žvýkačky jsou bez cukru s výtažkem ze zeleného čaje.

Já pro vás mám tři balíčky plné Mentos žvýkaček, celkem jich je přes 170! :-)

Balíček obsahuje:

  • 1x balení na cesty ve všech příchutích Fresh Mint, Lime Mint a Cherry Mint, 
  • 1x kabelkové balení Spearmint a Bubble Fresh,
  • 2x ruličkové balení Spearmint a Fresh Mint.

Vše je na fotografii níže včetně tašky.

IMG_9993.JPG
IMG_9991.JPG

Žvýkačky Mentos Pure Fresh přináší široký výběr příchutí, kde si každý přijde na své. Od února si můžete kupovat žvýkačky již ve 3 typech balení:

1/ NOVÉ 16g BALENÍ V RULIČCE - Mentos Gum Rolls

Nové žvýkačky v ruličce jsou unikátní svým tvarem, který je typický pro značku Mentos a jsou navíc díky své velikosti velmi praktické. V tomto balení naleznete 2 svěží příchutě – jemnější Spearmint a intenzivnější Fresh Mint. 

2/ HIT ROKU – 30g BALENÍ

Oblíbené 30g balení je rovněž ideální svým tvarem a hodí se díky své velikosti do každé kapsy či kabelky. Můžete si vybrat z příchutí Spearmint či Bubble Fresh.
 

3/ 60g BALENÍ NA CESTY

Největší 60g balení je vhodné především na cesty či pracovní stůl. Vybrat si můžete ze tří příchutí – intenzivní Fresh Mint, Lime Mint s příchutí limetky a Cherry Mint s příchutí třešní. 

IMG_9981.JPG
IMG_9987.JPG

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol, nebo Instagramu @veruharnol anebo jen čtenářkou blogu
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí na FB veřejně nebo na IG s hastagem #VeruHarnolMentos, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB, IG nebo zde pod článek na BLOGU - Měli jste již Mentos žvýkačky? Která příchuť vám chutná nejvíce a líbí se vám tři druhy balení?

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 8.3.2018 v 19:00 hodin. V pátek dopoledne zmíním tři výherce (budu losovat na každém kanále jednoho výherce - FB, IG, Blog).

IMG_9992.JPG

Takže, kdo jste milovníci žvýkaček tak jako já, tak se koukejte zapojit :-) Já žvýkám pořád, bez žvýkaček v autě, kabelce a na pracovním stole jsem jako bez ruky :-O Kdo to tak také má? A tyhle Mentos žvýkačky jsou fakt vydařené, jejich chuť/svěžest vydrží dlouho! Máte se na co těšit. Mějte se krásně, žvýkající Veru

Více o na Mentos.cz

IMG_0070.jpg
Zubní novinky od Zendium

Zubní novinky od Zendium

Půl roku od operace

Půl roku od operace