Rowenta So Curls

Rowenta So Curls

Dnešní článek je pro všechny ženy, které kdy toužily mít vlnité vlasy. Myslím si, že není žena, která by si kdy vlasy nekulmovala - klasickou kulmou, hm? Kulmování je zdlouhavé, bolí vás ruce, popálíte si prsty, konce jsou střapaté, přelomené, apod. Na trhu je novinka So Curls od Rowenty a já jsem jí pro vás testovala (půjčila mi ji redakce Ženy-in). Výrobek jsem testovala na dlouhých vlasech své kolegyně Zuzky (zdravím do Ostravy), i na mých krátkých (přerostlých a odrostlých) vlasech. Jednu věc vám prozradím hned v úvodu, práce se So Curls je snadná a zábavná, vlasy jsou vlnité během chvíle. Níže vám výrobek představím detailněji...

Mějte okouzlující vlny snadno a během okamžiku od novinky Rowenta So Curls. Vlnité až kudrnaté vlasy jsou trendem poslední doby. Podtrhují ženskost, zvýrazňují obličej a dodávají romantický vzhled.  A nejsou to jen večírky, ale i běžný den, kdy s nimi zazáříte. Vytvořit krásné vlny jako od kadeřníka není ale jednoduché. Nyní to jde bez zdlouhavých příprav a starostí o výsledek, s technologií zaručující zdraví vlasů. Rowenta přináší zbrusu novou kulmu, se kterou získáte výsledek jako od profesionální kadeřnice. So Curls, to je INSTANT CURLING SYSTÉM, který automaticky natáčí vlasy a vytváří okouzlující vlny během okamžiku. A jak dokonalé vlny vypadají? Musí mít objem, elasticitu, lesk, precizní křivku bez zacuchání a musí dlouho vydržet i bez aplikace kvant fixačních přípravků. Základem je optimální teplota a čas natáčení uzpůsobený přesně podle typu vlasů, tak aby nedocházelo k přesoušení vlasového vlákna, které pak má tendenci vázat vzdušnou vlhkost, vlny plihnou a vlny nedrží. Proto Rowenta vyvinula zcela nový automatický natáčecí systém, který přizpůsobí teplotu a čas natáčení tak, aby výsledné vlny byly dokonalé a vlasy chráněné. 

Rowenta So Curls s novým, speciálně vyvinutým ergonomickým tvarem umožňuje příjemnou manipulaci ve vertikálním směru bez zatížení zápěstí. Zvětšený otvor usnadňuje umístění pramene vlasů a urychluje natáčení. Pramen vlasů je automaticky vtažen dovnitř přístroje, stačí držet stisknutou rukojeť a elektronický zvukový signál sám ohlásí, kdy je vlna hotová. Pak stačí jen rukojeť uvolnit a pokračovat s dalším pramenem.

Elektronická kontrola času zajišťuje optimální dobu natáčení a zabraňuje přehřátí vlasu. Přizpůsobí se přesně podle druhu natočení od volných plážových vln až po pevné lokny. Topné těleso je zcela izolované tepluvzdorným pláštěm a zabraňuje tak riziku popálení prstů, které bohužel není u klasických kulem výjimkou.

IMG_1480 2.jpg

Rowenta So Curls to je kouzelně snadné použití s krásnými a zdravými vlasy na prvním místě. Keramický turmalínový povrch kulmy přirozeně vyzařuje prospěšné ionty, které chrání vlas, dodávají mu hydrataci, uhlazují ho, zabraňují krepatění a elektrizování a dodávají mu zářivý lesk a hebkost.

Nastavitelná teplota se přizpůsobí podle druhu vlasů: šetrná teplota bez rizika poškození pro vlasy jemné, barvené či melírované, nebo často namáhané se sklonem k poškození 170°C, pro normální vlasy teplota 200°C a pro silné vlasy 230°C.

IMG_1374.JPG

Mezi další parametry pro snadné použití patří:

  • Rychlý čas nahřátí do 30s
  • Kontrolka připravenosti k provozu
  • Automatické vypnutí po 1h
  • Úsporný režim – po 20min teplota klesá na 50°C
  • Otočná šňůra 1,8 m pro snadnou manipulaci
  • Příslušenství na čištění
IMG_1486 2.jpg

Mému střapatému looku se můžete jen smát, byla to rychlá akce a fotila jsem se samospouští. Vlasy jsem neměla umyté a ty "odrosty", no jsem ostuda, ale dva dny na to jsem byla u kadeřnice! Mít více času, tak si s výrobkem a mými vlasy pohraji více. Jsem ráda, že jsem si výrobek mohla osahat a otestovat. Mít dlouhé vlasy, tak ho mám určitě doma, protože miluji vlasy s tzv. plážovými vlny. Moc se mi líbilo testování čtenářek Žena-in, podívat se můžete ZDE a také se tam dočtete další názory na výrobek So Curls od Rowenty. Na trhu je podobných výrobků více a mě zajímá, zdali s nimi máte nějaké zkušenosti - doufám, že jen dobré samozřejmě. Těším se na vaše komentáře, Veru.

www.rowenta.cz

Víkend ve Špindlu

Víkend ve Špindlu

Jsme kompletní...

Jsme kompletní...