Říjen ve fotografiích

Říjen ve fotografiích

Říjen byl krásně teplým měsícem. Je radost sledovat fotografie v albu zpětně. Samé úsměvy a je vidět, jak jsme spokojení. Jako fotečka níže, kde má Lukášek novou dinosauří mikinu, měl takovou už kdysi dávno, když byl malinkej, snad dvouletej špuntík a tak jsem trochu zapátrala a vzpomněla jsem si, že jsem kdysi fotila Lukáškovy outfity a našla jsem tohle. Důkaz, že jsme dino mikču již měly, mrknout se můžete ZDE. Mikinu mám z eshopu mé dobré kamarádky Páji z Betty Brands, Kukukid věci včetně mikin jsou ZDE. Koupila jsem i dino zimní bundu, to je bomba největší, těším se na sníh :-)

IMG_1639_Facetune_10-10-2018-19-59-10.JPG

Lukášek je velký předškolák a to v naší školce znamená, že se plní domácí úkoly. Tohle byl jeden z nich a týkalo se to trénování uzlíků a povím vám jedno. Nevěřila jsem, že to může být pro děti taková “dřina”. Díky úkolům se i já učím trpělivosti!!! Snažím se nevybouchnout a pořád dokola uzlíkuji a podávám to jako velkou zábavu. O týden později Lukášek uzlíkoval jako mazák a učitelka nám s úsměvem na rtech řekla, ať tedy začneme vázat mašličky :-) Noooo.

IMG_2003.JPG

Byla jsem pozvaná na jednu akci s cirkusovou tématikou do obchodního domu. Sebou jsem vzala svou nejlepší kamarádku Kačenku a bylo nám spolu moc hezky. Daly jsme si dobré jídlo a jako pyšné ambasadorky F&Fka jsme provětraly jejich outfity. A ano, boty máme stejné :-)

50271983-f2a9-490c-8b4a-38a4ef74b7cc.JPG

Díky Slevomatu jsme si udělaly Vánoce už v říjnu. O tom, že se Slevomatem spolupracuji se netajím. Tentokrát byly na základnu pozvány všechny spřátelené mama blogerky a “hrály” jsme si na Vánoce. Byl to krásný den a dostali jsme moc hezké dárky. Z akce vzniklo krásné video, shlédnout ho můžete TADY. Těším se na další testování…

IMG_1507.JPG

Stejně jako v září i v říjnu jsem si užívala barev, sama sebe jsem nepoznávala, já která miluji černou, šedou a bílou. Tenhle ňuňu svetr je z F&Fka a prodává se tam stále. Jo a velkou novinkou v říjnu bylo, že jsem si koupila kulmu a natáčela jsem si vlasy. Bavilo mě to pár dnů… Je to pracné a ve výsledku jsem stejně neměla na hlavě to co jsem chtěla. Stále docházím do Naturhousu a shazuji nadbytečné kila, které jsem přibrala ve svém těhotenství, které bohužel nedopadlo dobře. Ale již na tohle téma dokážu mluvit. Během prvních měsíců jsem přibrala 5 kilo a rozhodla jsem se je shodit. S kým jiným než s Naturhousem, kde jsem před rokem shodila deset kilo. První týdny šly tři kila dolů skoro samy!!! Tak snad to tak půjde i nadále :-) Držte mi pěstičky.

IMG_2672.JPG
IMG_2707.JPG

Byla jsem pozvaná na nádherný vánoční event od firmy Bella Rose. Osobně jsem se seznámila s nejmilejší paní majitelkou Martinou Svádbíkovou a byla jsem okouzlena jejím půvabem. Martina nám se svým týmem představila Vánoční kolekce nejznámějších značek. Byl to nádherný večer, kde jsem poznala x zajimavých holek a jsem s nimi stále v kontaktu. Martina nám prozradila jednu věc. Znáte eshop Nordic Day? Pokud ano, tak se pomalinku smiřte s tím, že se bude rušit, mě tahle zpáva přišla líto, ale neděste se. Veškerý sortiment se přesune na eshop Bella Rose. O nic nepřijdeme :-) Event se konal v nádherných prostorách The Senses, kde to mám moc ráda.

IMG_3268.JPG

Lukášek pronesl legendární větu, řekl mi: “Maminko, když teď pracuješ z domova, tak by jsi mě mohla vyzvedávat po obědě” a měl pravdu. Ale podmínkou vyzvedávání po “o” je, že si schrupneme doma spolu a řeknu vám, jednou za čas si takhle dáchnout má něco pro sebe. Budu to praktikovat častěji!

IMG_3363.JPG

Byli jsme s Lukáškem pozvaní na krásnou oslavu Kinder panáčka, který slavil 50.té narozeniny. Byla to velkááá party, která se konala v Sokolovně v Průhonicích. Byl tam bohatý program pro děti a spousta známých osobností, ale k mému zjištění žádná mama blogerka :-( Což me mrzelo. Nikoho jsme neznali a tak jsme brzy vyrazili domů… Lukášek měl v ten den svátek i se svým tatínkem, tak jsme to doma ještě oslavili.

IMG_2305.JPG

Na víkend k nám dorazil můj tatínek se ženou a jelikož byla krásná sobota, tak jsme vyrazili ven na procházku. Naše trasa byla započata v oblíbené kavárně Moje Kredenc u nás na Bělohorské a pak jsme šli procházkou na Petřín. Všichni jsme vyšli i na Petřínskou rozhlednu, mákli jsme si a nahoře se to tak kývalo, že se nám udělalo šoufl…

IMG_3377.JPG

Konečně akce, kde byly samé mama blogerky, tentokrát event od Lego Duplo, kde nám byl představený nový Lego Duplo vláček. Duplo má jedny z nejkrásnějších akcí, všude okolo vás jsou stovky Duplo kostek a děti piští nadšením. Já se jim nedivím i já jsem se musela vyválet v Duplo bazénku :-)

IMG_2196.JPG

Takové nenápadné pozvání mi přistálo do emailu… Ve finále to bylo nádherné setkání s Terezou Maxovou, ambasadorkou nového nožíku tzv Rybičky, která vznikla z recyklovaných kapslí Nespresso. Nožík vznikl pod taktovkou Olgoje Chorchoje a veškerý výtěžek z prodaných rybiček putuje do Nadace Terezy Maxové. Já jsem jednu rybičku dostala a druhou jsem si koupila, protože jsme ráda přispěla na dobrou věc. Jo a Terezka byla nádherná a strašně moc milá…

IMG_3679.JPG

Halloween. To je téma. My ho vůbec neslavíme, ale když meli v H&Mku výprodej dámských teplákovek s motivem kostry a dětské kostýmy, tak jsme si je s Lukáškem koupily :-) a zažili jsme v nich hromadu legrace. Jinak jde Halloween úplně mimo nás. Na dušičky chodíme symbolicky zapalovat svíčky na opuštěné hrobečky tady v Praze a doma vzpomínáme na blízké zesnulé…

IMG_3707.JPG

Tak takový byl náš říjen :-) Když na to koukám zpětně, byli jsme akční a měli jsme se krásně. Tak teď hurá prožít listopad…

A zase ta Play-Doh

A zase ta Play-Doh

Mentos žvýkačky

Mentos žvýkačky