Radikální omlazení pleti

Radikální omlazení pleti

Možná si říkáte proč ve svém věku řeším omlazení pleti, x lidí mi řeklo, že to nepotřebuji a podobné rady, které si ráda vyslechnu, ale myslím si o tom své. Já jsem zastáncem toho, že o pleť se musíme starat v každém věku. Já o svou pleť pečuji denně, je to již rituál, který nikdy nevynechám. Pečlivě se odličuji a užívám si péči nočních i denních krémů, hydratuji pleť maskami, mám oční krém. Párkrát do roka si zajdu na hloubkové čištění pleti, které sama sobě nedělám, protože si pochopitelně ubližuji. Nyní jsem si zašla na mou oblíbenou kliniku Asklepion, kde jsem si dopřála omlazení pleti vlastní krevní plazmou a na laserové ošetření očního okolí. Níže vám detailněji popíšu, jak to probíhalo…

Byla jsem na takovém zákroku poprvé, příště budu vědět, že přijedu odlíčená a bez kontaktních čoček. Já jsem se tedy celá odlíčila. Pro můj komfort a abych necítila téměř žádnou bolest jsem si nechala na celou pleť aplikovat anestetický krém (tzv. umrtvovací), pleť se překryla fólií, aby vše fungovalo jak má. Krém jsem nechala na pleti působit skoro hodinu, během hodiny si člověk v čekárně odpočine. Podotýkám, že jsou tyhle zákroky na klinice tak oblíbené, že je čekárna skoro celá zaplněná ženami, které májí na obličeji fólii, mě ten pohled pobavil.

IMG_9902.JPG
Není pro mě úplně snadné ukazovat se vám odlíčená, nemám hezkou pleť a používám opravdu hodně krycí make-up.

Není pro mě úplně snadné ukazovat se vám odlíčená, nemám hezkou pleť a používám opravdu hodně krycí make-up.

IMG_9911 2.JPG

První zákrok, který jsem podstoupila byl Fotona 4D laserové omlazení očního okolí. Proces trval pár minut, paní doktorka párkrát přejížděla laserem pod okem a na víčku. Prohřátím kůže dochází k výraznému vypnutí stárnoucí pokožky víček a okolí očí, zákrok je bez jizev a nutné rekonvalescence. Laserové ošetření není bolestivé, ale cítíte jakoby malé štípání, přeci jen je kůže v okolí očí nejjemnější, tím pádem citlivější. Intenzita laseru se regulovala, každý má jiný práh bolesti.

Večer po zákroku bylo oční okolí zarudlé a citlivější. Pár dnů možná i týden po zákroku jsem měla v okolí očí stroupky, je to dobře vidět na fotce níže, která je focena následující ráno po zákroku. Celou pleť jsem mazala dětským Bepanthenem. Vše šlo krásně zamaskovat makeupem, fungovala jsem úplně normálně, rozhodně jsem nebyla zavřená doma.

Unikátní laser FOTONA Dynamis Pro kromě omlazení obličeje a víček také účinně zpevňuje kůži a odstraňuje tuk v problematických partiích (stehna, břicho, hýždě) a má také speciální nástavec pro omlazení intimních partií, léčbu inkontinence a potíží po přechodu.

IMG_9916.JPG

Po zákroku v okolí očí následoval odběr krve a ošetření pleti vlastní krevní plazmou tzv plazmalifting. Já zatím nejsem zastáncem botoxu, cítím, že si brzy nechám aplikovat kyselinu hyalorunovou, ale nyní jsem se rozhodla pro tohle řešení. Plazmaterapie účinně regeneruje a omladí pleť, postupně nastartuje produkci kolagenu a elastinu, vyhladí jemné vrásky, zlepší kvalitu pleti, urychlí hojení ran a oddaluje projevy stárnutí. Ošetření trvalo maximálně půl hodiny (odběr krve, odstředění plazmy, vpichy). Plazma se aplikuje do kůže tenkou jehlou a vpichy. Opět se nejednalo o žádný bolestivý zákrok, cítila jsem jen malé pnutí, vše bylo rychlé a profesionálně provedené. Nikde netekla krev, nic drastického. Po zákroku jsem pleť chladila.

Den po zákroku byly na pleti malé modřinky. Vše šlo snadno zamaskovat makeupem, nic me něbolelo.

IMG_9928.JPG
IMG_9933.JPG

Domů jsem jela s “umrtveným” obličejem, který pomali přicházel k sobě. Na pleti bylo znát, že si něčím prošla. Na dotek byla citlivější. Na pleť se v den zákroku nedoporučuje již nanášet makeup, následným odličováním by jste ničemu neprospěly, což jsem respektovala. Úplně nejvhodnější by byla napříkla NO makeup víkend, to bych ale nebyla já, kdybych nám na celý víkend nenaplánovala program a to víkend na hotelu v horách. První večer jsem se moc neukazovala, ale hned ráno jsem se hezky nalíčila a nikdo na mě nic nepoznal.

Takhle jsem vypadala den po zákroku, v okolí očí stroupky a na pleti malé modřinky.

Takhle jsem vypadala den po zákroku, v okolí očí stroupky a na pleti malé modřinky.

Foto 24hodin od zákroku s makeupem, pochopitelně.

Foto 24hodin od zákroku s makeupem, pochopitelně.

Nyní je to cca 4 týdny od zákroku a já cítím, že je moje pleť jiná, vypadá zdravěji, je taková zářivější. Největší rozdíl vnímám ihned po ránu, kdy mám pleť vážně šťavnatou. Okolí mi řeklo, že mám i menší vrásky v okolí rtů a očního okolí a toho já si cením nejvíc. Určitě chci podstoupit ještě jednou to laserové oštření očí, které mě zbaví kruhů pod očima a vypnulo mi jakoby obočí. Zde cítím velký progres a na ty moje vrásky na čele? Na ty mi pomůže asi jen botox :-) Když já si nemůžu pomoci a prostě ty oči pořad kulím a tím i zvedám čelo. Jsem již taková. Pokud vás cokoliv zajímá z mé návštěvy kliniky, tak se ptejte. Ceník všech vyšetření je ZDE.

Takže dámy, hyčkejme se a pečujme o sebe, kvůli sobě, mějte se krásně, Veru

IMG_0669.jpg
IMG_0563.jpg
IMG_1296.jpg
Rychlá snídaně/svačina

Rychlá snídaně/svačina

Bungee workout aneb proleťte se

Bungee workout aneb proleťte se