Puzzlíkování

Puzzlíkování

Dnešní článek bude jenom o Lukáškovi a o jeho šikovnosti :-) Pyšně hlásím, že už i Lukášek rád staví puzzle. Donedávna měl co dělat, aby spojil dva puzzlíky k sobě, určitě znáte ty Djeco duo puzzlíky. Já jsem si myslela, že k tomu snad už nedojde, pořád jen auta, vlaky, letadla a kopání do míče. Chtělo to příjezd dědečka na hlídání při nemoci, který se mu intenzivně věnoval a světe div se, Lukášek miluje stavění puzzlí. Hodně je teď dostává i jako dárky, našel je pod stromečkem od nás a svých tetiček. Pořád jen stavíme a stavíme (vy co mě sledujete na Instagramu, tak víte, že tam fotky s puzzlema dávám často). Nejoblíbenější jsou puzzle, kde je červený McQueen (pro maminky od holčiček, je to autíčko z filmu Cars). Puzzle pro tří a čtyřleté dětí staví hravě sám, puzzle pět plus už jsou s mou pomocí a nejvtipnější na tom je, že i mě to moc baví. Teď o víkendu jsme stavěli puzzle vhodné pro šestileté děti a mě se při tom málem zavařila hlava :-) ale nevzdala jsem to! Jedno takové skládání a soustředění jsem nafotila... 

Lukášek má na sobě bílé triko s tučňákem a naše nejoblíbenější punčochy z Mile.sk, o tomhle eshopu vám píši často. Punčochy jsem již doporučovala v článku ZDE. Tučňák je z vydařené kolekce Cesta domů, v nabídce jsou i dětské bodyčka, další triko s tučňáky a krásně ilustrovaná kniha vhodná pro děti od roku do šesti let... Nafukovací balonek byla milá pozornost od děvčat z Mile, máme tyhle dárky moc rádi :-)

Sbírka puzzlí je focena před Vánoci, nyní máme o tři bedny více. Jsou u vás puzzle také oblíbené? Zajímá mě jaké motivy u vás vedou :-) U holčiček bych to viděla na Ledové království, hm? Z vlastní zkušenosti vím, že k vidění jsou v hračkářství ještě puzzle s Mimoněma, Letadly a různými superhrdiny. Krom puzzlí se věnujeme i pexesu, ale to Lukášek nějak nechce chápat - spíš respektovat nějaká pravidla, je to prostě malý podvodník a otáčí všechny kartičky. Pexeso musíme trénovat a já se díky těmto hrám učím trpělivosti :-) Mějte se moc hezky, Veru.

Silná trojice Clin+Bref+Clin

Silná trojice Clin+Bref+Clin

Máme novou peřinu v ložnici

Máme novou peřinu v ložnici