Půl roku od operace

Půl roku od operace

To snad ani není možný. Už je to půl rok, co jsem byla na operaci. A konečně jsem si pořídila nějaký ten výstřih, aby byly prsa taky trochu vidět. Protože co vám budu vyprávět, nejsem Kristelka, která se okamžitě prsila a to hned na všech kanálech. To já jsem trochu i stydlivá holka a chtělo to svůj čas... Trvalo to přesně šest měsíců, cítím se skvěle a tak jsem pro vás konečně nafotila prsa ve spodním prádle a dnes přidám i jednu vtipnou situaci z kabinky a zavzpomínám na ty méně úsměvné scénky z kabinek... Pojďme si připomenout velikost mých implantátů, mám 250 ml, prsa předtím nebyly ani jedničky. Teď mám menší trojky možná větší dvojky :-) Člověk aby se v tom vyznal, viďte? Prádlo nakupuji jen v Intimissimi, odjakživa, ten osobní přístup děvčat tam si prostě vždy ráda dopřeji. Holky v OC na Andělu už vědí, že jsem si prsa přikoupila a taky vědí, že pár týdnů od operace byly prsa, tak strašně pevné, že mi skoro žádné prádlo nesedělo. Tak jsem nakupovala jen krajkové :-) Celý život jsem snila o krajkových podprsenkách a miluji je stále. No a nyní si prsa, tak nějak již "sedla" a krásně mi sedí i v prádle s nějakým push up efektem. No a když jsem byla naposledy pro prádlo bez krajky, švů a všeho možného, pyšně jsem nahlásila velikost 75 B. Slečny mi prádlo nanosily do kabinky a když nakoukly, což je u nich běžné, tak jedna prohlásila zcela upřímně: "Tak tohle béééčka nejsou mladá paní, to ani náhodou" :-) a strašně se u toho nasmála. Jo, je mi třicet a neznám pořádně velikost svých prsou. Ale víte jak to je holky, jinak sedí push up, jinak krajka. A odnesla jsem si domů velikost 75 C!!! Nesla jsem si ji pyšně, jak jinak...

IMG_9932.JPG
IMG_9969.JPG

Tyhle situace beru s humorem, ale mám za sebou i méně vtipné storky, to třeba když jsem si x let zpátky kupovala plavky v Calzedonii. Tam krasava nakoukla a prohlásila: "To se hold paninko budete muset smířit s tím, že kde nic není, tam hold nic není" :-( Dodnes si pamatuji na ty pocity, řekla jsem si, že je hloupá a taky byla plochá :-P Což mě se už netýká a letos se na nákup nových plavek fakt upřímně těším. Konečně to nebude moje noční můra!!! Na plavkovou sezónu se těším celkově, nejen na nákup, ale i na pláž, opalovačku a tak. 

Taky jsem si pořídila své vysněné hedvábné tílko s krajkou... Můj muž by byl nejraději, kdybych ho nosila jen jako noční košilku, ale já jsem rebelka a ráda v něm vyrážím ven i se sáčkem. Jako mít košilku za takový peníze na spaní by byl vážně luxus a ten si zatím nemůžu dovolit :-) Jedna moje oblíbená kolegyně v práci mi řekla, že bych měla výstřihy nosit častěji, že je to hezký pohled. Což mě potěšilo a mám to samozřejmě v plánu, ale jak jsem psala v úvodu. Učím se to. Zatím jsem třicet let chodila bez výstřihů, spíše naopak, byla jsem zahalená až po bradu... S létem přijdou výstřihy, tílka, topíky, šaty, no už ať to je :-)

IMG_9856_Facetune_26-02-2018-09-14-16.jpg
IMG_9953.JPG
IMG_9974.JPG

Tak snad se vám dnešní premiéra líbila :-) Opět a všemi deseti doporučuji kliniku Asklepion, není jediný důvod, proč bych kliniku doporučit neměla. Já se tam stále vracím, však to víte. Stejně tak se brzy vrátím do Intimissimi pro tuhle halenku, protože slečně prodavačce minule fakt slušela a mě bude slušet určitě také :-) Tak takhle já si žiju, mám mega starosti, viďte? Dělám si legraci, jsem hrozně moc spokojená!!! Skoro po všech stránkách ;-) Mějte se krásně, V.

PS: Nemáte nějaký kontakty na Intimissimi?

PSS: To víte, nějaká slevička by se hodila :-)

PSS: Utrácím tam strašný peníze :-D

Rozdávám Mentos žvýkačky

Rozdávám Mentos žvýkačky

Nespresso event

Nespresso event