První NESPRESSO kávovar připojený k vašim zařízením

První NESPRESSO kávovar připojený k vašim zařízením

Na Vánoce jsme si s mužem pořídili vysněný kávovar Nespresso CitiZ&milk v černé barvě (plánuji vám ho detailně popsat v článku o mém relaxu). Od té doby sleduji novinky, stáhla jsem si aplikaci Nespresso do mobilu, často mluvím se svými přáteli o kávě, kterou by mi doporučili, kterou mají rádi oni a která zachutnala nám. První tipy jsem dostala od své kamarádky Katy (Mama-live.cz) a děkuji za ně. Nyní k novince kterou Nespresso představilo koncem března...

Společnost Nespresso potěšilo milovníky kávy představením svého prvního kávovaru propojeného s chytrými telefony. Nový přístroj Prodigio je mnohem víc, než jenom kávovar. Umožňuje totiž připravovat kávu na dálku, zasílá upozornění pokud majiteli dojde jeho oblíbená káva Grand Cru, dokonce hlásí, že je zásobník na použité kapsle plný nebo že nastala vhodná doba odstranit vodní kámen. Prodigio se bezpochyby stane nezbytným pomocníkem každého milovníka kávy.

Díky technologii Bluetooth Smart® se přístroj Nespresso Prodigio dokáže hladce propojit s vysoce oceňovanou aplikací Nespresso pro chytré telefony, aby ještě více zlepšil požitek z kávy. Stisknutím několika tlačítek v aplikaci uživatelé mohou připravit kteroukoliv z 23 káv Nespresso Grands Crus z pohodlí svého křesla. Aplikace dále nabízí:

  • Objednávání kapslí
  • Automatická příprava kávy ve zvolený čas
  • Automatické vypnutí
  • Objednání sady na odstranění vodního kamene a zasílání upozornění
  • Varování na plný zásobník kapslí
  • Upozornění na prázdný zásobník na vodu
  • Hlášení chyb a nutnosti údržby

Všechny tyto služby budou zasílány přímo na připojený chytrý telefon. Ještě nikdy nebylo tak jednoduché a tak pohodlné si připravit vaše oblíbené kávy Grands Crus a získat tak ještě více času na vychutnání si skvělých chvil s kávou. 

Claire Cloatre-Vinzant, ředitelka marketingu kávovarů ve společnosti Nespresso, uvádí:
Inovace a zjednodušování života zákazníků jsou základní složky obchodní činnosti společnosti Nespresso a proto jsme nadšeni, že můžeme představit náš první inteligentní kávovar. Jsme rádi, když můžeme členy našeho klubu neustále překvapovat a těšit něčím novým. Díky přístroji Prodigio jim nabízíme jedinečný a integrovaný přístup ke službám Nespresso.

Společnost Nespresso je dlouhodobě považována za průkopníka v segmentu porcované kávy a představení kávovaru Prodigio je dalším důkazem toho, že se značka snaží přinášet členům svého klubu nejnovější technologie, které reagují na rostoucí poptávku spotřebitelů po větším pohodlí a personalizaci produktů.

Značka Nespresso je synonymem kvality a stylu, a kávovar Prodigio, který v sobě propojuje elegantní vzhled a snadnou obsluhu, není výjimkou. Kávovar je nabízen ve dvou modelech. Každý z nich je ve stříbrném a titanovém provedení.

Model Prodigio&Milk obsahuje vestavěný přístroj Aeroccino3 na pěnění mléka, a je proto ideální pro ty, kdo mají rádi kávové recepty s mlékem. Vedle něj nabízí společnost také Prodigio jako ideální volbu pro každého, kdo má rád kávu bez mléka. Kávovar obsahuje řadu možností nastavení a umí vařit kávy v objemech ristretto, espresso a lungo. 

Březen na horách

Březen na horách

Ekologický úklid domácnosti

Ekologický úklid domácnosti