První narozeniny

První narozeniny

Námořnická oslava 1. a 30. narozeniny mých Lukášků. Kluci mají narozeniny blízko sebe, mám doma berana a býka. Téma narozeninové oslavy bylo jasné, bude to v námořnickém duchu. Jelikož s Lukáškem už nemám tolik volného času na tvorbu, požádala jsem o spolupráci Janinku z Great Moments, byla to výborná volba, Janinka zajistila vše - pozvánky, dekorace, dobroty a vše mi osobně doma nazdobila (o Janince se v článcích zmiňuji často a ráda, máme k sobě blízko). Jani děkuji!

Jelikož naše domácnost není úplně nafukovací, pozvali jsme opravdu jen nejbližší rodinu, pozvaní byli i praprarodiče, ale ti se vzhledem k vyššímu věku a dlouhé cestě z Moravy nezúčastnili, což jsme chápali. Oslava začala přípitkem na zdraví Lukášů.

Tady je jen něco málo z tvorby Janinky, i půl roku po oslavě jsem okouzlena a vím, že sama bych tohle nikdy nezvládla. Nebojte se nechat si pomoci, dnes to není žádná ostuda.

Dárečků Lukášek nedostal moc, jelikož jsme si přáli příspěvěk na nový kočár. O kočárcích plánuji celý článek.

Slavnostní rozkrojení dortu, prosím vás, dort byl uvnitř schválně modrý, na jeho chuť to nemělo žádný vliv! Poučení pro mě pro příště? Žádné experimentování, dlouhé vysvětlování členům rodiny, že jsem takový dort chtěla schválně, bylo mírně únavné. A aby toho nebylo málo, téměř nikdo ho nechtěl jíst, ano snědla jsem ho skoro celý sama.

Série fotek Lukynka a dortu, pro mě moc povedé a hezky zachycené. Čekala jsem že se upatle více, ale moc ho to nebavilo. Asi to chtělo šlehačkový dort.

Balonky napuštěné heliem, bylo hezké sledovat radost v jeho očích, Lukášek balonky miluje, je to jedno z jeho prvních slov, balonky máme doma ve velkém množství.

Když se na fotky dívám zpětně, mám pocit, že si to všichni zúčastnění moc užili, převážně se smějí a společně s námi se radují. Děkuji všem, že byli v tak krásný den s námi!

Já už nyní přemýšlím jaké téma bude na druhé narozeniny - vlak, pohádkové postavy, balonky? Nechte se překvapit.

Jak vzpomínáte na první narozeniny vašich dětí vy? Stalo se vám někdy také menší faux-pas jako mě s dortem? Těším se na vaši reakci.

Foto: Kateřina Ševčíková

O mně

Itálie moře 2014

Itálie moře 2014