První časopisy

První časopisy

Tak schválně, otázka dnešního dne zní: "Kupujete dětem časopisy?" Já Lukáškovi ano, nejčastěji když někam cestujeme autem nebo vlakem (letecky jsme nikde nebyli 150 let). Máme doma slušnou sbírku časopisů Auta, které Lukáška nejvíc lákají z důvodů hračky v podobě autíček - pochopitelně. Nově jsem pořídila do sbírky i výtisk LEGO Star Wars časopisu, ten který jsem pro vás nafotila je právě v prodeji v trafikách. Jako první se seznamujeme s hračkou, pak začínáme listovat, poté vyplňujeme a zapojujeme se do aktivit jako jsou křížovky, spojovačky, malování, kvízy, apod. V závěru, když časopis dostává dost zabrat si čteme komiksy a příběhy. Star Wars je pro nás nová kapitola, všichni tři včetně mě a manžela se v tom vůbec neorientujeme :-) Ale vím, že mám x kamarádek, které jsou se svými dětmi a celými rodinami doslova znalci. Zdravím Lucinku do Rakovníka :-) Kočko, tohle Matýskovi 100% kup.

IMG_9337.JPG

Prvni na řadu příchází stavění modelu, návod je snadný a zvládl i to skoro pětiletý Lukášek. Na otázku co to je? Jsem úplně nedokázala odpovědět, asi nějaké letadlo :-)

IMG_9340.JPG

Rozhodně nejzábavnější část je plnění úkolů, já hrozně ráda sleduji jak se Lukášek soustředí a snaží se najít správnou cestu, jako například u téhle fotky. Třepe se mu ruka, bloudí tam a zpět, přeskakuje a nervuje se :-)

IMG_9339.jpg

Jo a při čtení musíme mít na hlavě masku a poblíž nějakou Star Wars postavičku :-) 

IMG_9346.jpg

My jsme se dokonce zapojili do  s o u t ě ž e  o skvělou sadu LEGO Star Wars! Uzávěrka je 28. února, tudíž se stále můžete zapojit i vy :-)

IMG_9341.JPG

Pokud se vám LEGO Star Wars výtisk líbil, tak ještě týden bude na stáncích, než vyjde další díl a nezapomeňte i na jiné časopisy jako jsou Auta, Medvídek Pú, My Little Pony, apod. Věřím, že každý si v nakladatelství Egmont vybere. My 100%. Budu ráda, když mi napíšete svůj názor na tyhle časopisy a zdali je svým dětem kupujete. A hlavně, zdali děti baví, protože proto to děláme, chceme děti zabavit. Mějte se krásně, V.

IMG_9355.JPG
Zdravě, chutně a hravě

Zdravě, chutně a hravě

Kila jdou dolů i nahoru

Kila jdou dolů i nahoru