Procházka v Osoblaze po dešti

Procházka v Osoblaze po dešti

Počasí posledních dnů je nevyzpytatelné - sluníčko, vítr i déšť. Po dešti jsou venku kaluže a co to znamená? Radost největší pro našeho Lukáška :-) o víkendu jsme toho využili a vyrazili jsme na procházku, cestou se Lukynek musel proběhnou každou kaluží a když na nějakou zapomněl, tak běžel zpátky a zaskákal si v ní. Na procházku s námi šla fenka Rituška, je to dáma v letech, své akční léta má již dávno za sebou ale i přesto ji máme všichni rádi. Víkend jsme trávili na chalupě rodičů mého muže v Osoblaze. O Osoblaze vám toho moc nenapíšu, je to vesnice, která mi k srdci stále nepřirostla, mám ráda chalupu a téměř nikdy neopouštím její prostory. Udělala jsem výjimku a procházka mi prospěla... Prospělo mi Lukáškovo nadšení pro vše co jsme cestou potkali. A taky jsem využila toho, že provětráme Lukáškovu novou DINO bundu, o které jsem vám psala ZDE a nové cool Crocsíkové holinky!

Po válce zůstalo v Osoblaze dělo, dělo na kterém strávil dětství i můj muž. Nyní se na něm věší, střílí, míří a bombarduje náš Lukášek. Táta Luk mu vypráví, že si pamatuje jak si tam hrával on a malý Lukášek se s naprosto vážnou tváří zeptá: "A kde jsem byl já, taťko?" :-)

Hráli jsme i na schovávanou...

Na závěr jsme v trávě narazili na šnečí rodinku a na ještěrku, to bylo moc milé, Lukášek poznává a seznamuje se. Na vše se ptá, sahá prstíkáma... A já jsem o den později zjistila, že si na mě pochutnalo klíště, no řeknu vám, jak jsem statečný člověk - nebývám nemocná, nejsem hypochondr, nepotřebuji lítost, atd. Tak z klíštěte se mi udělalo šoufl :-P

Dino bunda - Kukukid; Holínky - Crocs; Džíny - Zara; Triko - Lindex

Po příjemné procházce jsme si zašli na jedno pivo, džus a tyčinky... Domů jsme došli tak tak a zase začalo hodně pršet, tzv totální slejvák. Je tady někdo kdo zná tenhle kraj a Osoblahu? Těším se na vaše komentáře, klidně mi posílejte fotky vašich nadšených dětí v kalužích :-) Mějte se krásně, Veru.

Vyhlášení MAMAblog roku 2016

Vyhlášení MAMAblog roku 2016

Letní blogerská inspirace na ZOOT

Letní blogerská inspirace na ZOOT