Proč mě baví Slevomat + Soutěž o vstupenky

Slevomat. Je někdo kdo by tenhle webový portál neznal? Slevomat je místem, kde zákazník hledá inspiraci na nové zážitky v podobě služeb i zboží. Já jsem mu v posledních dnech podlehla právě kvůli inspiraci, když nevím, co by jsme o víkendu mohli s klukama podniknout, tak mrknu právě sem. V nové kategorii Rodina a děti trávím po večerech více času než na Instagramu. Vzpomínáte na článek o Robotice nebo Kurzu na longboardech? Tak právě v téhle sekci jsem na ně narazila. A že si tam pořád brousím zuby na další zážitky. Společně se Slevomatem pro vás mám dnes tři hodnotné ceny, které vám představím níže...

1. Návštěva Farmaparku Soběhrdy a krmení zvířátek + spousta atrakcí

Farmapark Soběhrdy je naprosto nádherné místo, o kterém jsem vám psala ZDE. My jsme tam byli již xkrát a věřím, že si tam zajedeme i letos. Což je super nápad například na tenhle víkend. Znáte Soběhrdy? Pokud ne a láká vás to, tak já pro vás mám 1x vstupné pro rodinu + 2 děti

Farmapark sobōhrdy_2.jpg
Farmapark sobōhrdy.jpg

2. Malování na smaltovaný plecháček

Pokud chcete aby vaše děti měly pravidelný pitný režim, nechte je vyrobit si vlastní hrnek neboli smaltovaný plecháček. Nevím jak u vás, ale u nás platí, že vše na čem se junior podílí je o to lepší a chutnější. Tenhle nápad se mě osobně moc líbí!!! Věřím, že bych si tvorbu užila já i malý Lukášek. Já pro vás mám 2x vstupné.

Malovani_2.jpg
Malovani.jpg

3. Rodinný čokovýlet za zvířátky a pohádkovými bytostmi na Staré Hrady

Tady neplatí, že Staré Hrady novým kouskům nenaučíš. Pokaždé vás tu čeká nějaké překvapení! Vyrazte na Staré Hrady a užijte si s dětmi kopec zábavy. Na místě dostanete dvě 100g Drakulády (poctivé české čokolády), které jsou připravované podle originální hradní receptury. Dospělí si vychutnají kalíšek Starohradské medoviny přímo z hradního sklepení. Je vyráběna tradičně zastudena s přídavkem chmele a bez přidávání lihu. Pro děti i celou rodinu jsou přichystána i další překvapení pohádkové karty a pohádkové pexeso.

Mě upřímně okouzlila návštěva očima mé kamarádky/blogerky Katy, mrkněte se ZDE a co vás určitě napadne? Že tam chcete také :-) Já pro vás mám 3x rodinné vstupné.

stare hrady.jpg
stare hrady_2.jpg

A co musíte splnit, pokud chcete volňásky?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol

  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila

  3. Napiš komentář pod foto na FB, nebo zde pod článek na BLOGU - Znáte Slevomat? Co jste si na něm kdy objednali? Která výhra by se vám líbila nejvíc?

Podmínky jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář. Soutěž bude ukončena v neděli 13.5.2018 v 19:00 hodin. V pondělí dopoledne zmíním výherce.

Velkou novinkou na Slevomatu v kategorii Rodina a děti je filtr na dětský věk. A co vám mohu zaručit, tak to, že každý den zde naleznete nové tipy na zážitky a výlety s dětmi, které dodávají mama ambasadorky z celé republiky, a samozřejmě recenze od skvělých mama blogerek! A na co si brousím zuby já? Svého muže chci překvapit pronájmem jachty, pro Lukáška zde najdu program na léto a já si přeji pohladit svou oblíbenou slonici Aurélii :-) Tak snad se vám dnešní nabídka s možností prožití nějakých zážitků líbí! Těším se o co si budete psát, V.

Mám vysněnou váhu, nyní ji "jen" udržet

Mám vysněnou váhu, nyní ji "jen" udržet

Společná lekce na longboardu a pennyboardu

Společná lekce na longboardu a pennyboardu