Pomocníci do domácnosti - Savo bez chloru

Pomocníci do domácnosti - Savo bez chloru

Několik týdnů poctivě testuji nové Savo bez chloru a to hned v několika verzích. Moje oblíbená značka Savo nabízí řadu bezchlorových přípravků, které čistí a dezinfikují zároveň a navíc velmi příjemně voní. Celá řada je výjimečná i tím, že pomáhá odstraňovat alergeny, které se běžně nacházejí v domácnosti. Řada dezinfekčních čističů obsahuje jednak tři bezchlorové sprejeSavo Na vodní kámenSavo Odmašťovač a Savo Víceúčelový sprej, jednak tři varianty přípravku Savo Na podlahy, lišící se svojí vůní. Je jen na vás, zda dáte přednost vůni jarní svěžesti, levandule či eukalyptu. Tito noví domácí pomocníci dokáží zatočit nejen s bakteriemi, ale také pomohou odstranit tolik problematické alergeny, jako například prach, pyl, či ty, které sebou přináší chov domácích mazlíčků.

Savo Odmašťovač

Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji  bez chloru snadno odstraní i silné znečištění a mastnotu a zároveň zajišťuje dezinfekci čištěných povrchů. Přípravek příjemně voní a je vhodný na použití v kuchyni a pro všechny omyvatelné povrchy, které je potřeba zbavit mastnoty a zároveň dezifikovat! Zároveň pomáhá odstraňovat alergeny.

Názor Veru: Naprosto skvělý pomocník do kuchyně, který si poradí s mastnotou na sporáku, v troubě i ve dřezu. Vše se leskne. Já s připravkem umyla i lednici a zůstala po něm moc příjemná vůně. Plánuji si odmastit i digestoř, věřím, že i tuhle výzvu Savo Odmašťovač zmákne. 

IMG_3202.JPG

Univerzální čisticí ubrousky Levandule

Savo přináší novinku pro rychlý a snadný úklid kdykoliv a kdekoliv – Univerzální čistící ubrousky Savo bez chloru, které čistí a dezinfikují všechny povrchy od bakterií a alergenů a zároveň krásně voní.

Názor Veru: Já bych bez těchto univerzálních čistících ubrousků nemohla existovat. Používám je téměř denně. Znáte to, generální úklid koupelen dělám 1x týdně, vždy o víkendu a v pracovních dnech mi pomahá tohle. Za mě totální bomba. Mám obrovskou spotřebu, věřím jim úplně maximálně. 

IMG_3208.JPG

Savo Na vodní kámen

Savo Na vodní kámen. Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji bez chloru je ideální na odstranění vodního kamene a každodenního znečištění ve vaší koupelně. Přípravek příjemně voní. Navíc odstraňuje až 99,99 % bakterií. Přípravek je vhodný na čištění a dezinfekci všech omyvatelných povrchů ve vaší koupelně. Zároveň pomáhá odstraňovat alergeny.

Názor Veru: Tak tenhle pomocník mě moc příjemně překvapil a přišel do naší domácnosti právě vhod. Takové to, když se vás muž pár dnů předem ptá: "Co to máme v záchodě?!? To jsme tam nikdy neměli - ano drahý, to je vodní kámen, nezvykej si na něj" :-) Díky Savu Na vodní kámen jsem se ho zbavila prvním použitím. Což je fakt dobrý výkon!!! Doporučuji! 

IMG_3204.JPG

Savo Na podlahy Levandule

Savo Na podlahy tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny. Vaše podlaha bude po použití zářivá a voňavá.

Savo Na podlahy Laminátové povrchy

Savo Na podlahy tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny*. Ideální pro každodenní péči o parkety, dlažbu a mramor.

Názory Veru: Zde přiznávám bez mučení, že vytírám málo, na to jak jsem posedlá luxováním, kdy luxuji denně, někdy i dvakrát denně. Tak vytírám max dvakrát do měsíce a to mi ještě hodně pomáhá malý Lukášek :-) Bude článek o novém pomocníkovi na vytírání podlah. Zpět k přípravkům, které skvěle voní a věřím, že i podávají výkon jaký zaručuji. Odsranění bakterií je nejvíc.

IMG_3209.JPG

Úklid domácnosti se týká skoro každé ženy. Podlaha, povrchy v kuchyni či v koupelně vyžadují pravidelnou péči a odstraňování nečistot. Vždy je dobré mít po ruce spolehlivé pomocníky a já vám mohu všemi deseti doporučit výrobky Savo Bez chloru. Znáte tyhle výrobky? 

Hravé plastelínování s novinkou od Play-Doh

Hravé plastelínování s novinkou od Play-Doh

Černočerný outfit pro rošťáky

Černočerný outfit pro rošťáky