Perličková nálož od Silanu

Perličková nálož od Silanu

Slyšela jsem o novince Silan Perfume Pearls a ihned jsem si musela pořídit všechny tři varianty. Miluji vůni čistého prádla a zde se výrobce zaručuje tím, že mi prádlo bude vonět až dvacet týdnů. To vám zatím potvrdit nemůžu, protože Silan používám zhruba měsíc, ale co potvrzuji, že skřín s ložním prádlem mi voní i po x týdnech. Použití kuliček je snadné, přidavají se přímo do bubnu pračky a stačí jich opravdu maličko. Intenzivní vůně je cítit i poté, jakmile prádlo sušíte v sušičce. Já suším na klasiku doma, nebo na terase a provoní mi to celou domácnost. Co jsem vypozorovala na 100%, že prádlo voní i během nošení, jakoby se vůně uvolňovala více a více. Silan kuličky jsou vhodné přidávat i do prádla, které se nesmí prát s aviváží - týká se to hlavně sportovního prádla, což beru jako další skvělý bonus. Na trhu jsou tři nádherné vůně ve dvou velikostech. Níže vám je popíšu více...

IMG_6324.JPG
IMG_6326.JPG

Vaše oblečení a prádlo si zaslouží být hýčkáno těmi nejsofistikovanějšími vůněmi. Po vyprání v běžných pracích prostředcích však vůně často velmi rychle zmizí. To bylo také důvodem, proč experti od značky Silan vytvořili tři nové, exkluzivní vonné kompozice, které nabízejí vašemu prádlu skutečný luxus. Pro dlouhodobou a intenzivní vůni jednoduše nasypte Silan Perfume Pearls do bubnu pračky a vyperte jako obvykle. Silan Perfume Pearls jsou vhodné pro všechny teploty praní a barvy tkanin. Pak už jen stačí jeden dotek a vaše čerstvě vyprané a vysušené prádlo uvolní drobné perličky Silan Perfume a vy ucítíte nádhernou vůni Silanu. Sofistikované vůně se tak znovu probouzí s každým pohybem, a to až po dobu 20 týdnů.

IMG_6328.JPG
IMG_6329.JPG
  • Silan Perfume Pearls Magic Affair (fialový)

Dopřejte si výraznou a luxusní vůni, která se otevírá tóny italské švestky, šafránu a irisu. Srdce vůně je kombinací tónů bulharské růže, jasmínu a kosatce. Na závěr se odhalí vůně vetiveru a papyrusového dřeva.

  • Silan Perfume Pearls Fresh Joy (modrý)

Vůně inspirovaná ryzí ženskostí a francouzskými parfémy zaujme tóny grapefruitu a lístků verbeny. Následuje květinová kombinace pivoněk a konvalinek. Základ vůně je tvořen růží, jantarem a vzácnými dře vinami.

  • Silan Perfume Pearls Blooming Fantasy (růžový)

Nechte se svést intenzivní vůní s tóny čerstvé limetky, jablka a meruňky. Květinové srdce vůně tvoří orchidej, růže, jasmín a iris. Na závěr se rozevřou tóny santalového dřeva, pižma a svěžího kokosu.

IMG_6330.JPG
IMG_6332.JPG

Já jsem dnes vyprala tři pračky prádla a nedá se popsat slovy, jak moje domácnost voní. Jakmile vám tyhle kuličky cvrnknou do nosu, tak k nim určitě přivoňte. Mohu vám zaručit, že si určitě jedno balení odnesete domů. Dále pro vás připravuji článek o mém oblíbeném pracím prášku. Mějte se krásně a ať vám všem prádlo voní, Veru.

Návštěva Mirakula + volné vstupy pro vás

Návštěva Mirakula + volné vstupy pro vás

Otestovala jsem Kärcher vysavač

Otestovala jsem Kärcher vysavač