Pečuji o své vlasy

Pečuji o své vlasy

Moje vlasy, to je asi nejčastější téma, kvůli čemu mi píšete a co vás zajímá. A protože článek o tom, jak si vlasy upravuji jsem vám již psala ZDE, tak dnes se zaměříme, hlavně na výrobky, které používám. Občas si koupím něco co mi nesedne, to známe každá, ale dneska jsou to přípravky, které mým vlasům svědčí a které mohu doporučit i vám. V posledních dnech mě hodně baví kombinace vlasů kudrnatých a rovných, u těch rovných je hezky znát, jak mi vlasy rostou. Dokonce za sebou mám první stříhání na mikádo. Nyní pojďme k přípravkům…

IMG_8256_Facetune_30-08-2018-17-28-24.JPG

Šampon a kondicionér z řady Caviar ANTI-FRIZZ od Alterny. Tyhle dva výrobky mi sloužily snad tři měsíce, bylo to poprvé v životě, kdy jsem zjistila, že mi u dražších produktů stačí opravdu malá kapka na rozpěnění celé hlavy. Žádné plýtvání šamponem jako u běžných šamponů z drogerie. Vlasy jsou krásně hebké a lesklé, což je u mých krepatých vlasů vážně zázrak. Byla jsem nadšená i s manipulací lahviček. Vůně je naprosto nepřekonatelná, typická pro Alternu - zelený čaj s citrusovým Bergamotem. Tyhle špičkové produkty již nebudou k sehnání, poslední šanci a za super cenu jsou k sehnání ZDE. Z téhle řady mám i olej do vlasů. S oleji se musí opatrně, stačí opravdu trošička. Mě kadeřník doporučil tuhle péči a byl v šoku, že ji znám a mám dokonce doma. Nyní používám pravidelně, hlavně do vlasů v okolí obličeje, kde je mám nejslabší.

IMG_3496.JPG
IMG_9545.JPG

Jednou za dva týdny používám tenhle laicky řečeno fialový šampon, který mě zbavuje žlutých odstínů vlasů. Žádná z nás nechce mít žluté vlasy. Díky šamponu, kondicionéru a masce od Malibu jsem blond hřívy také dosáhla. Věděly jste, že existuje i fialový kondicionér? Já donedávna vůbec, pro mě je to objev roku. Při používání fialového šamponu z drogerie byly mé vlasy suché, lámavé, bez lesku. Nyní je tomu jinak i díky masce s vitamínem C a E. Produkty jsou 100% vegannetestované na zvířatechneobsahující parabenysulfátykonzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Blondýnky, neváhejte, doporučuji všemi deseti!!!

IMG_9524.JPG

Hodně důležitá je péče o vlasy i po umytí. Mě svědčí kartáče od Tangle Teezer, tenhle typ hřebenů podle mě musí být v každé domácnosti. Mé vlasy bych ničím jiným nerozčesala. Nyní s příchodem podzimu vnímám, že mi vlasy vypadávají mnohem intenzivněji než v létě, možná je to i ze zdravotních důvodů. Kdyby jste mi někdo doporučil nějaké vitamíny, osvědčené, tak se nebudu zlobit. Děkuji.

IMG_9529.JPG

Celé léto jsem používala tyhle modré přípravky od Alterny, díky kterým bylo mnohem snažší docílit plážovych vln na mých vlasech. Výrobky, které opět vynikaly svou vůní, říkal to i můj manžel, který mi k nim často a rád přivonívá. Nakoupila jsem si výrobky do zásoby, protože již nejsou k sehnání, maximálně ve specializovaných prodejnách a kadeřnictvích. Výrobky jsou vhodné pro všechny typy vlasů, pečují o krepaté a suché vlasy. Díky pužívání přípravku Sun, Breeze a Sea byly mé vlasy zvlněné, lesklé, hydratované a také uhlazené. Výrobky jsem vám doporučovala na Instagramu, ulovily jste je?

IMG_9533.JPG
IMG_9531.JPG

Hurááá. Mé vlasy dorostly skoro po dvou letech do délky, kdy je mohu svazovat do culíku. Dělám to ráda a dělám to často. Nemám v oblibě, když mi vlasy padají do očí, nedej bože při práci, jídla a tak. Gumičky jsou kapitola sama pro sebe. Pořád je hledám. Dokupuji je na kila a stále nejsou. Nechápu to. Mám je pořád na ruce, beru je i jako doplněk a pak prostě nejsou. Podezdřívám malého loupežníka Lukáška, že si je někam schovává. Taky je miluje a hraje si s nimi. Na gumičkách Invisibobble mě baví, že neničí vlasy a nezanechávají po sobě žádnou stopu. Vnímám to nejvíce u vyžehlených vlasů, kdy mám celý den vlasy stažené a pak nejsou gumičkou “zlomené”.

IMG_9540.JPG
IMG_9543.JPG
IMG_8405_Facetune_03-09-2018-16-49-02.JPG

Nyní mapuji nabídku a brousím si zuby na tuhle řadu REPLENISHING MOISTURE COLLECTION od Alterny, to víte, že bych chtěla vyzkoušet i výrobky od Oribe, ale zatím vím na co mám a na co ne. I když věřím, že jsou to špičkové produkty. Chtěla bych si vlasy častěji žehlit, ale moje žehlička je stará 150 let a nechci si vlasy zničit, takže mapuji trh a třeba si na Vánoce budu nějakou přát. A taky péče před žehlením, po žehlení. Zatím si vystačím jen s olejem, tak snad to není málo. Klidně mi raďte a něco doporučujte. Budu upřímně ráda, Veru.

Září ve fotografiích

Září ve fotografiích

Show v Show Cars

Show v Show Cars