Páté narozeniny

Páté narozeniny

na téma Avengers...

Před pár dny jsme oslavili Lukáškovy páte narozeniny. Letos svůj den řešil intenzivněji než před rokem. Pět let!!! Chápete to, konečně je to celá ruka, všech pět prstíků, žádné čtyři roky, čtyři a půl, čtyři a třičtvrtě :-) Ano, u nás se věk řeší hodně často a musíme mu přesně říkat, kolik mu je. On chce být prostě starší. Dočkal se, je mu pět let. Odpočítával dny a narozeninového dne se nemohl dočkat. Své narozeniny oslavil se svými malými kamarády, s tetičkami, se mnou a s babičkou Zorkou. Opět jsme se vrátili do dětského koutku Človíčkov na Lužinách, kde se nám líbilo v loňském roce a letos tomu bylo stejně. Skvělá péče a servis, moc děkujeme a doporučujeme!!! Možná si říkáte proč téma Avengers? Lukášek tyhle svalnaté hrdiny miluje, i přestože nikdy neviděl žádný film, stačí mu že má Kapitán Amerika, Ironman a ostatní svaly. Celkově to pro něj bylo překvapení to téma a byl spokojený, což je pro mě nejdůležitější.

IMG_3153.JPG
IMG_3536.JPG

S narozeninami si spojuji i sladké pohoštění. A zase se zde projevuje jaká jsem konzerva, protože neexperimentuji. Opět jsem o dort a sladké sušenky poprosila Verunku z CupCakes Veronika, dala jsem ji totálně volnou ruku, jen jsme si spolu stanovily budget, který Verunka respektuje. Dortem i sušenkami mi vyrazila dech! Veru, moc děkuji, vážím si tebe a miluji tvé ruce. Byly i tématické perníčky, které bohužel pošta ztratila a dorazily až po narozeninách. Nevadí. Pár jsme jich snědly a byly výborné!!! Perníčky mi upekla Dáša z Veselého perníčku. No řekněte sami, že jsou dokonalé? :-)

IMG_3156.JPG

Letos byla celá oslava jen na mě. Tatínek Luk byl za hranicemi, tudíž jsem se musela o všechno postarat sama. Zavést do koutku výzdobu, vyzvednout dort, zajistit balonky, zabalit dárečky... Ale já to miluju, nestěžuji si. Moc mi pomohla babička Zorka, která přijela z Moravy vlakem a vyzvedla mi Lukáška ve školce. Zori, děkuji. Jelikož jsem moc nestíhala využila jsem služby, kdy mi nafukovací balonky přivezli až do práce. Trochu jsem si připlatila, ale nelituji. Moc míst kde nafukují heliem neznám, jen Letňany a Butovice, ale tlačil mě čas. Takže pokud chcete, doporučuji Mojeparty.cz (tohle vážně není reklama!!!)

IMG_3144.JPG
IMG_3310_Facetune_16-05-2018-08-37-36.JPG
IMG_3538.JPG

Proč se rádi vracíme do Človíčkova? Je to dětský koutek, kde si děti žijí vlastním životem a jsou tam šťastní. Myslím si, že my maminky také :-) Koutek je tak akorát velký, pořád jsme měly děti pod dohledem. Na své si přijdou ti nejmenší i ti pětiletí a o to šlo. Já vždy využívám toho, že mi Človíčkov zajistí občertvení a že mi dovolí přinést si např. vlastní dort. Za mě je to super servis, není nic na co bych si mohla stěžovat.

89c2cc87-b882-43e4-9662-6a066c0e485b.jpg
IMG_3149.JPG
bb14b021-5955-4aab-8938-751aaa053aa8.JPG

Naše kompletní sestava, rozrůstáváme se, když to srovnám s loňským rokem a to je dobře. Nejsem v Praze sami a já si těchto krásek i jejich dětí moc vážím! Děkuji, že vás mám/e. Oslavu čtvrtých narozenin si můžete připomenout ZDE, já se zase dojala, byl to takový malý chlapeček, nyní mám doma velkého kluka :-)

IMG_3534.JPG
Svatá trojice. Znám ty děti od jejich několika měsíců. Je nádherné vidět jejich vztah. Mají se všichni tři moc rádi :-) Barunka + Tobíček + Lukášek

Svatá trojice. Znám ty děti od jejich několika měsíců. Je nádherné vidět jejich vztah. Mají se všichni tři moc rádi :-) Barunka + Tobíček + Lukášek

IMG_3115.JPG

A jaký vlastně je ten můj pětiletý chlapeček?!? Je hodný, srdečný, slušně vychovaný, umí pochválit, poděkovat, poprosit, miluje sport, rád se učí novým věcem, miluje nás, své prarodiče, kamarády i děti ze školky. Nikdy by neublížil ani mouše, no zde trochu kecám, občas rád zašlápne nějakého broučka. Je to obrovský jedlík, který sní úplně vše a já jsem za to tak ráda. Miluje naše salátové večeře! Ujídá mi a lidi si nad tím kroutí hlavou. Rád si dá něco sladkého a zmrzlinu slíže rychlostí blesku. Miluje spánek, o víkendu si s námi rád dáchne klidně do devíti - díky lásenko. Respektuje, že maminka si ráda pospí i do desíti - nikdy by mě nevzbudil - spokojená maminka je pro něj nejvíc. Je to můj největší parťák!!! Já jsem totálně sobecká maminka, která miluje chvíle jen o nás dvou. Jo a přeje si sourozence :-) nebo pejska, tak uvidíme :-) Mějte se krásně, V.

Vyletněná Veru

Vyletněná Veru

Mám vysněnou váhu, nyní ji "jen" udržet

Mám vysněnou váhu, nyní ji "jen" udržet