Pandy a PennyBoard

Pandy a PennyBoard

Vzpomínáte když jsem vás zvala do Queens butiku, kde se představovala nová kolekce S/S 2016 SOLERO od LoowFat Kids? Tak právě na téhle akci jsem nakoupila téměř celou novou kolekci, ale neplánovala jsem to! Proč jsem vlastně musela? Teď se pobavíte, Lukášek byl tak zapálený do hry s dětmi, že se mi poprvé počůral :-O No byli jsme oba v šoku, nikdy se mu to nestalo. Již dávno mu sebou nenosím náhradní oblečení, je velký kluk. No stalo se. V zápalu jsem koupila legíny, kraťásy, triko, mikinu i kšiltovku :-P Původní plán byl koupit jen ty kraťásky :-D Jo a domů jel bez ponožek, i ty byly mokré :-P Věci jsou krásné, jako vše od značky LoowFat kids. Na focení jsem se chystala dlouho, až jednoho dne mi u muže ve firmě cvrnknul do nosu jeden PennyBoard. Řekla jsem si, že to bude super věc k focení a nespletla jsem se. Lukášek si focení užíval :-) a myslím si, že i výsledné fotografie jsou moc vydařené... Zpět k PennyBoardu, u nás doma jsme jich měli již minimálně deset - všechny šílené barevné kombinace :-D Lukášek si od Luka z firmy pořád něco odváží - míče, hokejky, balonky, PennyBordy, koloběžky, atd. Doma máme malý sklad. Conversky jsem koupila na Answear.cz, za super peníze, vyskočila na mě 20% sleva při prvním nákupu a neplatila jsem žádné poštovné, jelikož jsem si balík vyzvedla osobně na Národní třídě, mám z nákupu velkou radost!

Mikina, triko, legíny, kraťasy, kšilt - LoowFat Kids; Boty - Convers; PennyBoard - Nijdam

Snad se vám dnešní outfit líbil stejně jako mě. Mějte krásné sluníčkové dny, Veru. 

Stále se hlasuje v soutěži MAMAblog roku 2016, klik ZDE. Neposílejte mi hlasy ze soucitu, posílejte hlasy, pokud si myslíte, že si to s Lukáškem zasloužíme...

Článek jsem dopsala v ten den, co se to mamince stalo... Chtěla bych vám touhle cestou poděkovat za desítky, možná i stovku krásných zpráv, které mi od vás čtenářek, přátel, spolužáků, rodinných příslušníků přišly. Nesmírně si vaší podpory vážím! Dnes s Lukáškem vyrazím ven, prosím nelitujte mě, chovejte se ke mě stejně hezky jako vždy... Děkuji vám za vše!

Třetí narozeniny

Třetí narozeniny

Dvojitá síla Domestos

Dvojitá síla Domestos