Operace, pane doktore

Operace, pane doktore

A zase máme doma novou hračku/hru. Upřímně ráda koupím cokoliv, jen když to není autíčko. Autíček máme tolik!!! Nejnovější společenskou hrou jsou Operace od Hasbro, my tomu říkáme hra na doktora. Hra má dané pravidla, já jsem je nepochopila natož Lukášek. My jsme hru pojali po svém...

Na stole neboli operačním sále nám leží pacient, který má za sebou nehodu. V těle mu zůstaly různé věci, které tam nepatří a mi je pomocí pinzety musíme odstranit. V těle se nachází například kost, jablko, tužka, hračka a podobné věci. Cílem hry je preciznost pana doktora, který se pinzetou nesmí dotknout těla pacienta. Každý dotyk ho moc bolí. Pokud se doktor pacienta dotkne, dojde ke kontaktu a celý pacient začne dost intenzivně vibrovat a svítí mu nos. Musím říct, že i my dospělí se musíme sakra snažit, abychom se pinzetou pacienta nedotkli. Já se dokážu tak soustředit, že se intenzivní vybrace lekám a hýkám u toho. Malý Lukášek vybruje a vůbec to neřeší dokud pacienta neodoperuje. Přiznávám, že u hry zažíváme kopec legrace.

IMG_6474.JPG
IMG_6483.JPG
IMG_6480.JPG
IMG_6490.JPG
IMG_6481.JPG
IMG_6487.JPG
IMG_6478.JPG

Mám moc ráda, když se Lukášek na něco soustředí. Tahle hra ho baví a časem, až bude starší to zkusíme podle pravidel. Hra je určená pro děti 6+ a podle mě to i odpovídá. Ten náš pětiletý rarach si poradil po svém. Já mám pocit, že jsem si s něčím podobným hrála v dětství, pomožte mi vzpomenout si. Loňské léto jsme zahájili touhle hrou, kdy jsme splachovali záchod, který na nás náhodně stříkal vodu :-)

Mějte se krásně a pojďme společně rozvíjet šikovnost našich dětí, V.

Hra je od Hasbro, pořídit si ji můžete například ZDE.

 

Nový prací gel Persil

Nový prací gel Persil

Návštěva Mirakula + volné vstupy pro vás

Návštěva Mirakula + volné vstupy pro vás