NUK lahvičky + dudlíky vyhrávají

NUK lahvičky + dudlíky vyhrávají

SOUTĚŽ opět trhala rekordy! Nebylo v mých silách lajkovat každý komentář, natož odpovídat na milé komentáře. Viděla jsem desítky sladkých miminek, stovky miminek se má narodit :-) Upřímně moc děkuji. Od pátku jsem se po večerech komentáři prokousávala a vše zapisovala do Excellovské tabulky, celkem 1253 jmen :-) Na blogu jste napsaly 108 komentářů, na FB bylo 586 sdílení soutěže a 559 komentářů. Neskutečná účast!!! Dárkové balení NUK lahvičky + dudlíky pro vás darovalo FEEDO, děkuji i vám za krásné dárky. Občas jste se mě ptaly, kde se dají lahve s dudlíky koupit. Odkazy byly i v soutěži, ale dám vám je i tady, takže ZLATÁ EDICE a STŘÍBRNÁ EDICE

Gratuluji Vendule Kamenčákové a Kateřině Bačové, netuším zdali jste dámy již maminkami, popř jste budoucími maminkami. Snad vás výhra potěšila :-) Napište mi do zprávy vaši adresu a mobil pro kurýra PPL.

V závěru se ještě jednou omlouvám, že jsem nestihla soutěž vyhlásit v pátek dopoledne, vážím si toho, že se na mě nezlobíte!!! A před námi je poslední prázdninová soutěž, těšte se. Mějte se krásně, Veru.

Dovolená ve Vinařství U Kapličky

Dovolená ve Vinařství U Kapličky

Vítejte u Lelí's Cupcakes

Vítejte u Lelí's Cupcakes