Nový prací gel Persil

Nový prací gel Persil

Miluji svou domácnost i práce s domácností spojené. Co mě baví opravdu nejvíce je praní prádla. Jsem pradlena, která pračku zapínám téměř denně. Peru pořád. Jediná věc co mě omezuje jsou dva sušáky na prádlo (sušičku nemám). Praní bych si tolik neužila, kdybych neměla po ruce ty pravé pomocníky. Několik týdnů jsem používala nový gel Persil 360° Complete Clean. Prací gel si skvěle poradil s každou skvrnou, trika mých kluků (syna a manžela) mají skvrny pořád. Oba dva jsou vyhlášení v tom, že jejich oblečení nezůstane nikdy dlouho čisté. U syna to chápu, u manžela se vždy od srdce zasměju :-) Když jsem chtěla mít vážně jistotu v tom, aby skvrny z prádla zmizely, nalila jsem gel přímo na skvrnu a nechala pár minut působit. Vyplatilo se mi to. Barevné prádlo peru vždy na 40 stupňů a skvrny byly i při této teplotě odstraněny. Bílé prádlo a utěrky peru na mnohem vyšší teploty. Líbí se mi, že má Persil obě dvě varianty gelů -  na bílé i barevné. Vůně je dokonalá, typická pro Persil, prádlo mi vonělo několik dnů i týdnů po vyprání a to vždycky ocením všemi deseti.

IMG_6335.JPG
IMG_6334.JPG

Nová a vylepšená receptura pracích gelů Persil

Nové složení gelů Persil je posílené o vybrané polymery pro boj s mastnými skvrnami, o enzymy proti škrobovým skvrnám a vylepšenou kombinaci povrchových látek pro větší jas vypraného prádla. Gely Persil 360° Complete Clean jsou vysoce účinné v odstraňování skvrn, pomáhají omezit žmolkování, zjemňují i vyhlazují povrch textilních vláken a přináší pocit nádherné svěžesti. Nyní jsou Persil gely díky koncentrovanějšímu složení nejen o 40 % účinnější v každé kapce, ale také ohleduplnější k životnímu prostředí. Pro praní bílého a stálobarevného prádla doporučujeme Persil Gel univesal a pro barevné oblečení Persil Color Gel se speciálním složením pro obnovu barev.

IMG_6337.JPG

Peru pouze s tekutými pracími gely a nehodlám to měnit. Ty doby, kdy jsem měla dávkovač v praččce plný nerozpuštěného pracího prášku jsou dávno pryč. Nový gel Persil 360° Complete Clean se mi hodně zalíbil, snažila jsem se  dodržovat doporučené dávkování tohoto koncentrátu. Já jsem známá tím, že všeho dávám moc, jsem v tomhle nepoučitelná... Doporučuji vyzkoušet nový Persil 360° Complete Clean v obou variantách, V.

Letní MENTOS bonbony + soutěž

Letní MENTOS bonbony + soutěž

Operace, pane doktore

Operace, pane doktore