Minimalistický kávovar Nespresso Essenza Mini

Minimalistický kávovar Nespresso Essenza Mini

Ve světě se již ví, že Veru Harnol je milovnice Nespressa :-) Osud tomu tak chtěl a byla jsem pozvána na jednu krásnou akci, kde jsem kávu testovali, seznámili jsme se s novými kávovary, byli jsme jedni z prvních co si mohli osahat stylové hrnky a to vše v nádherném Experience centru Nespresso v centru Prahy. Byla to jedna z nejpěknějších akcí, kde jsem se setkala se svými oblíbenými blogerkami a ještě jsem si vyslechla přednášku o kávě, která mě fakt zaujala. Dnes vám detailněji představím novinku...

Nespresso před pár týdny představilo nový kávovar na trhu Nespresso Essenza Mini. Kompaktní kávovary Essenza Mini jsou k dispozici ve dvou designových variantách (hranatý model a trojúhelníkový model) a každá z nich ve třech různých barvách (Pure White, Ruby Red nebo Lime Green). Je jen na vás, ketrý si vyberete abynejlépe vyhovoval vašemu stylu a interiéru. Díky dokonale čistému vzhledu, zdůrazněnému zaoblenými hranami a jemnými liniemi, jsou oba modely klasickými kávovary Nespresso ve stylovém provedení.

Kávovarem Essenza Mini společnost Nespresso zkoncentrovala své know-how do zcela nového designu a vytvořila dosud nejkompaktnější kávovar - bez kompromisů. Nové kávovary Essenza Mini kombinují jednoduchost ovládání, minimalistickou krásu a nepřekonatelnou kvalitu, typickou pro Nespresso. Společně přinášejí dokonalou kávu v každém šálku. 

IMG_3232.jpg
IMG_3249.JPG
IMG_3234.jpg
IMG_3239.JPG
IMG_3248.jpg
IMG_3272.JPG
IMG_3263 2.JPG

Já jsem měla možnost otestovat kávovar trojúhelníkového tvaru v bílé barvě. Měla jsem upřímnou radost, kdyby mi domů přišel kávovar rudý nebo zelený, tak se mi postaví vlasy hrůzou :-) Jaký je můj názor na kávovar? Když shrnu funkčnost a ovládání, které je nesmírně jednoduché. Na kávovaru jsou jen dvě tlačítka - malá káva a kavá větší :-) Množství ml si můžete přednastavit sami pochopitelně. U tohoto kávovaru mi přišel promyšlenější systém doplnění vody a hlavně víka na nádobě s vodou, je odklápěcí (na mém kávovaru je na volno, hrozí, že se víko ztratí). Zásobník na použité kapsle je menší než u jiných kávovarů pro domácí použití, ale to ničemu nevadí. Já osobně doma kapsle vyhazuji ihned ze zásobníku. Zde se pozastavím, víte o tom, že se použité Nespresso kapsle recyklují? Tak schválně, kdo z vás to dělá?!? Za mě má můj vypůjčený mazlík 100 bodů, miluji jeho minimalistický design (snad se můj kávovar Citiz&Milk neurazí), je tak malý až sladce rozkošný. V mé nové, velké kuchyni by mi fakt slušel, určitě bych nikdy neřekla, že je kávovar vhodný jen do malých kuchyní, parádu a hlavně účel splní i ve velikém prostoru. Děkuji redakci Žena-in za možnost testování kávováru. 

PS: Ještě vám prozradím, jaké jsou nyní mé oblíbené kávy a to limitovaná edice káv Barista Corto, Csuro a Chiaro.

Dva měsíce od operace

Dva měsíce od operace

Přijela pouť

Přijela pouť