Novinky u Lukáška v šatníku

Novinky u Lukáška v šatníku

Když mi před pár týdny přišla do emailu nabídka, zdali bych nechtěla otestovat šatní ramínka od české firmy MEKKO byla jsem z nabídky nesvá, říkala jsem si, že to nevyužiji... Ovšem, když mi nabídka přišla do emailu podruhé, tak jsem neváhala a potvrdila, že mám o testování zájem. Nyní mám jiný šatník než z dob na mateřské dovolené, můj šatník se skládá z košil, kalhot s puky, sukní a sak, které se jen věší. Neskládám je do skříně jako všechno ostatní oblečení. Do práce mi přišla obrovská krabice s precizně zabalenými ramínky, jen jsem zírala a to v dobrém slova smyslu. Doma mám ramínka z Ikea a to ve dvou barvách, netušila jsem kolik druhů ramínek existuje :-) Nyní mi doma oblečení visí na krásných designových ramíncích z bukového dřeva, které má vydržet hned několik generací. Podléhám nyní pouzdrovým sukním, kterým to tuze sluší na ramínku právě určeným na sukně. Bílé košile, kterých mám xy  (mám jich obrovskou spotřebu) září na košilovém ramínku, šedý vlněný svetr jsem navlékla na úzké ramínko a černé džíny si užívají péči ramínka na sako, hlavně tedy kalhotové tyče, která je potažena semišem (broušenou kůží). Díky tomu kalhoty na tyči dobře drží a nesjíždí a řekněte, komu doma nesjíždí kalhoty?!? Mě pořád :-)

Více o Mekku:

Na počátku byla potřeba. Pověsit nový oblek na pěkné ramínko. A k obleku taky pár košil. V té době to bylo v Česku něco neřešitelného. Běžné třicetikorunové smrkové kousky nijak zvlášť dobře nevypadaly, snadno do saka chytnete třísku a o snaze zachovat zavěšenému oblečení původní tvar nemůže být řeč. Od potřeby je jen krůček k myšlence a od myšlenky je už jen pár kroků k realizaci. A tak vzniklo Mekko. Mekko, inspirované českou řemeslnou zručností a vůní nekonečných finských lesů. Mekko je výrobcem šatních ramínek. Zakládáme si na kvalitě z masivního dřeva. Jsme pyšní, že naše ramínka budou sloužit generacím. Snažíme se navázat na tradici prvorepublikové výroby, která si zakládala na vysoké estetické a užitné hodnotě a dlouhé životnosti výrobku. Nechte se pozvat do našeho světa. Věříme, že vás budeme inspirovat.

Nadstandardní záruka 3 roky

Ramínka vyrábíme z tvrdého, kvalitního dřeva. Každé ramínko pečlivě ošetřujeme a lakujeme a osazujeme pevnými kovovými háky. Ramínka unesou i hodně těžké bundy a kabáty, vydrží dlouhodobou zátěž. A protože jsme si kvalitou ramínek jistí, dodáváme je standardně s 3-letou zárukou. 

Kvalita a životnost

Investice do bytelných ramínek se vám vyplatí. Díky kvalitnímu materiálu a zpracování přežijí mnoho sezón a módních trendů. Nabídnou stabilní oporu kterémukoliv oblečení - lehkým košilím i těžkým kabátům. A je jim jedno, zda zrovna prožíváte bujaré mládí, nebo nejlepší léta. Budou při vás věrně stát celý život.

Levná ramínka

  • z křehkého smrku
  • háky z levných materiálů
  • jednoduché tvary pro masovou výrobu
  • nedostatečná povrchová úprava
  • krátká životnost

Poctivá ramínka Mekko

  • z masivního buku
  • kvalitní kovové háky
  • speciální tvar pro každý typ oblečení
  • neponičí zavěšené oblečení
  • vydrží po celý život

Na webu MEKKO je pro vás připravený také jednoduchý návod k používání šatních ramínek. 

Dřevěná šatní ramínka pro každý typ oblečení. Dřevo je materiál, který vás nezradí a věděly to už generace před námi. Dřevěná šatní ramínka spolehlivě držela a stále drží těžké kabáty, kalhoty i jemné halenky. Pokud sáhnete po kvalitním výrobci, vydrží vám dřevěné ramínko po celý život... Mých nových dřevěných ramínek si všímá každá návštěva, naši hosté a se všemi jsem se shodla, že je to skvělý tip na vánoční dárek. Pořiďte svým mužům originální dárek. Překvapte je sadou designových ramínek. Každé ráno je potěší pohled do uspořádané a přehledné skříně. Navíc ramínka tričkům a košilím podrží široká ramena, kalhoty zůstanou na ramínku spořádaně vyžehlené a kabáty i bundy si zachovají důstojnou tvář. Sada kvalitních dřevěných ramínek je ideálním dárkem pro syna, manžela i dědečka. K narozeninám, svátku, Vánocům nebo jen tak. Pokud se vám dnešní tip líbil, budu se těšit na váš názor a komentář. Já vím určitě, že si jich pár přikoupím a budu se jimi kochat a užívat si jejich péči, Veru.

Mé starosti, mé radosti

Mé starosti, mé radosti

Na výletě v Bratislavě

Na výletě v Bratislavě