Nové Manner Müsli k snídani

Nové Manner Müsli k snídani

V obchodech se mezi regály objevily nové Manner Müsli v  růžovém obalu (typickém pro Manner sušenky). Mannerky miluji, nyní si je dopřávám skoro denně, mám je v práci v mini formě a dávám je hostům ke kávičce. Ta chuť sušenek mě snad nikdy nepřestane bavit. A proto mě novinka Manner Müsli příjemně překvapila, ze začátku jsem k müsli byla skeptická a jako první mě napadlo (a můj muž mě v tom podporoval), že to bude kalorická bomba. Příjemným překvapením pro mě byly různé studie a testy, které dokládají, že Manner Müsli vycházely nejlíp. Mají vysoký podíl vlákniny a málo cukru ve srovnání s ostatními podobnými produkty. Já mám období, kdy bych mohla jíst na snídani müsli denně a období, kdy na to vůbec nemám chuť. Přiznávám, že v týdnu se na snídaně odbívám, někdy nesnídám vůbec a proto se vždy těším na víkendové snídaně, kdy si fakt dopřávám, klidně několik chodů - müsli, vajíčka, párečky, ovoce, kávka, čajík a pořád nemám dost. Jelikož nepiji mléko, tak si müsli dávám vždy s bílým jogurtem. Je zde někdo kdo nepije mléko?!? Mě je 30 let a nezvládnu se mléka napít, zvládnu maximálně trošičku do kávky :-) Níže vám nové Manner Müsli představím detailněji.

Požitek z křupavé snídaně s originálními přísadami Manner, které chutnají nejen skvěle, ale s 52% celozrnným podílem a vysokým obsahem vlákniny jsou ideální pro dobrý start do nového dne! Díky nízkému obsahu cukru - Manner Müsli obsahuje až o 30% méně cukru než běžné křupavé Müsli, se tuto informaci dozvíte i na obalu „snížená hladina cukru“.

Manner Müsli 500 g

  • Skvělé křupavé müsli s kousky oblíbených čokoládových sušenek Manner
  • bohaté na vlákninu
  • obsahuje méně cukru
  • podíl celozrnné složky 52 %
  • skvělé s mlékem, nebo jogurtem
  • vhodné i pro vegany
IMG_2210.JPG

Zde jsou oficiální výsledku testu Müsli:

Manner snídani jsem pro vás nafotila v dětském nádobíčku, půjčila jsem si ho od Lukáška z kuchyňky, který to vnímal a hodně se ho dotklo, že jsem se ho nezeptala :-) na jednu stranu se strašně bavil tím, že si dělám kávičku do malinkého hrníčku a na druhou to jeho hlavinka vůbec nepobírala - vždyť jeho nadobíčko slouží jenom "jako", znáte to. S Lukem jsme mu nemohli prozradit, že jeho mističky téměř denně používáme a dáváme si do nich olivy, olej do kterého si máčíme bagetky, sýry, papričky, atd atd. Ale líbila se mi ta růžová mini sada, snad se to líbí i vám :-) Nové Manner Müsli vám mohu jen doporučit. Věřím, že si všichni pochutnáte, stejně jako já.Je zde někdo, kdo již Manner Müsl zná a ochutnal? Těším se na vaše názory a komentáře, V.

Balzámy Blistex vyhrávají

Balzámy Blistex vyhrávají

Veru outfit no. 6

Veru outfit no. 6