Nová pleť s Braun Face

Nová pleť s Braun Face

O boji s mou pletí jsem vám psala již v článku ZDE. Aby to nevypadalo, že na sebe jen něco "matlám a patlám", tak pro vás mám dnes dalších pár typů jak se své pleti věnuji. Začala jsem se i "dopovat" různými vitamíny, domů mi přišlo balení Longevit, který mi má zajistit kvalitní a dlouhý život. Můj muž se mi směje, že jím vitamíny pro seniory :-) Dále Komplexem, díky kterému budu mít krásné vlasy, kůži i nehty. Ve výše zmíněném článku jsem nezmínila, že k mé šupinaté pleti mě trápí i pleť aknózní (černé tečky na nose, na bradě) a když se pustím sama do čištění, ihned se mi vše zanítí a hojí se mi to několik dní... Pořídila jsem si přístroj (na doporučení mé oblíbené blogerky), který hloubkově čistí a také slouží jako epilátor, přesný název výrobku je Braun Face – epilátor na obličej a čisticí kartáček. Výrobek zajišťuje precizní epilaci obličeje a hloubkové čištění pórů. Braun Face vám umožní užít si dvě ošetření v jednom přístroji – jednoduše vyměníte nástavce. Precizně odstraňuje pomocí epilátoru chloupky na obličeji u kořínků a s kartáčkem na obličej čistí póry do hloubky. Přístroj stojí za detailnější představení, jelikož jsem s ním maximálně spokojená. Nejen že plní svou funkci, ale je také krásný, elegantní, skladný, nezabere žádné místo, snadno se s ním manipuluje, atd.

Vyčistěte si obličej šestkrát lépe než při běžném ručním čištění. Jemně obnovuje úžasnou čistotu a zářivost pleti odstraněním make-upu a nečistot. Díky stovkám mikrooscilací pracuje čisticí kartáček Braun Face šestkrát účinněji než běžné ruční čištění, jemně obrušuje. Zařaďte hloubkové čištění pórů do svého každodenního sprchování. Vzhledem ke 100% voděodolnosti přístroje Braun Face se jemné a důkladné čištění může stát přirozenou součástí vašeho každodenního sprchování. Přístroj byl dermatologicky testován a je vhodný pro každodenní použití, a to i pro jemnou pokožku. Tato sada kartáčků představuje vše, co je potřeba pro bezchybnou krásu vaší pleti. Pro skvělý pocit a krásný vzhled své pokožky můžete udělat řadu různých věcí. Společnost Braun navrhla sadu kartáčků, které teď můžete používat s přístroji Braun Face.

Absolutní přesnost pouhým stisknutím tlačítka. Chcete odstranit chloupky na bradě, horním rtu a čele nebo si upravit obočí? Na těchto citlivých partiích je přesnost zcela zásadní. Díky štíhlému a kompaktnímu tvaru se Braun Face drží jako řasenka a poskytuje dokonalou přesnost a snadné ovládání. Odstraňuje chloupky u kořínků pro pleť hladkou až 4 týdny. Díky 200 vytrhávacím pohybům za sekundu je znatelně rychlejší a důkladnější než pouhá pinzeta. Tak jemný, že skončíte dřív, než se nadějete. Mimořádně štíhlá hlava má 10 mikrootvorů, které jemně zachytí i ty nejjemnější chloupky, dlouhé pouhých 0,02 mm.

Výrobek Braun Face – epilátor na obličej a čisticí kartáček si užívám téměř denně, moje pleť je díky tomu hladší, čistější a cítím, že i vypnutější. Laicky bych řekla, že doslova vnímám a vidím hloubkové čištění černých teček. Epilátor využívám k epilaci knírku (lhala bych, kdybych vám řekla, že to nebolí - bolí to jako čert nad horním rtem) a epilaci obočí, zde potvrzuji, že to zachytí i ty nejkratší chloupky. Pokud nad výrobkem váháte, anebo přemýšlíte, mrkněte na video ZDE, třeba vás to přesvědčí a již váhat nebudete. Pokud máte nějaké dotazy, pište a ptejte se, ráda na ně odpovím. Mějte krásný den a napište Ježíškovi o nový Braun Face v nějaké ze svých krásných limitovaných edicí, Veru.

Jak jsem přežila advent

Jak jsem přežila advent

Adventní pohoda očima fotografky

Adventní pohoda očima fotografky