Nová micelární sprchová řada Dove

Nová micelární sprchová řada Dove

Sprchování nebo koupel, každý má rád něco jiného. Já miluji vanu, ale v horkých letních měsících jsem se těšila na chladnou sprchu, kterou jsem si dávala i dvakrát denně. Celé léto mi dělaly společnost tyhle dvě novinky Micelární sprchové gely od Dove. Podle mě musíte znát Dove všichni, má svou typickou vůni u spchových gelů, mýdel, deodorantů, atd. Mě ta vůně sedí, mám ji moc ráda a proto jsem se těšila na testování těchto novinek, které dopřávají pokožce jen to nejlepší. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodávájí ji potřebnou hydrataci, kterou já potřebuji jako sůl! Pochopitelně gely myjí pokožku a zbavují ji nečistot, dále kůži vyživují a pečují o ní. Nemastná textura zajišťuje jemné čištění a jako výsledek je pokožka sametově jemná a hebká. Obě dvě varinaty nádherně pění a tvoří na pokožce hustou pěnu a ta vůně se je cítit na pokožce ještě několik hodin, mě voní i pyžamo. Níže vám značku Dove i novinky představím detailněji, protože si to zaslouží.

IMG_8216.JPG
IMG_8221.JPG

O značce Dove:

Značka Dove přináší na trh kvalitní produkty pro péči o tělo, které zajistí dokonalou výživu a hydrataci pokožky. První výrobek Dove se objevil na americkém trhu již v roce 1957. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k běžným mýdlům, která pokožku vysušovala. Produkty Dove, které zahrnují deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování, do koupele a pro péči o tělo, se dnes prodávají ve více než 75 zemích po celém světě. Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií. Dove stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za své poslání považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo a vlasy, ale také pomoci všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy. Přáním Dove je, aby se každá žena cítila atraktivnější.  

IMG_8220.JPG

Micelární voda je dlouhodobě oceňovaná pro svoje ultra jemné a přitom vysoce účinné čistící schopnosti. Dove ve své nové micelární sprchové řadě spojuje benefity micelární vody s typickou jemností svých sprchových gelů a tablet. Nová sprchová řada je ideální pro jemné čištění i té nejcitlivější pokožky.  Věděli jste, že každodenní stresory a toxiny ze znečištěného životního prostředí mohou způsobit ztenčování kožní ochranné bariéry a způsobovat tím náchylnost a přecitlivělost pokožky? Již nemusíte dělat kompromisy mezi jemnou péčí a dokonalou čistotou. Drobounké micely totiž pokožku čistí velmi účinně a dokáží ji zbavit i těch nejmenších nečistot usazených v pórech. Zatímco vyživující složky, typické pro Dove, pokožku vyživují a pomáhají obnovovat ochrannou kožní bariéru.

IMG_8218.JPG

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress (růžový) – ideální pro pokožku, která je dlouhodobě vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší. Jemně odstraňuje i nejmenší nečistoty uložené v pórech. Navíc vás okouzlí něžná vůně jasmínu a santalového dřeva pověstná svou uklidňující a relaxační silou.

Micelární sprchový gel a tableta Dove Sensitive skin (modrý) – hypoalergenní sprchová řada speciálně určená pro velmi citlivou pokožku. Jemné krémové složení bez obsahu mýdla a barviv poskytuje dokonalou, ultra jemnou očistu s jemnou vůní heřmánku.

IMG_8213.JPG

Mě osobně více sedí ta modrá varianta a není to jen kvůli barvě. Je bez mýdla, bez barviv a jemně voní po heřmánku. Znáte novinky od Dove? Já někdy vyzkouším i tuhou variantu ve formě mýdla, těším se na to. Můj muž se myje jen mýdlem, vůbec nepoužívá tekuté sprchové gely, tak mu to pořídím, V.

"Modré" novinky v mé domácnosti

"Modré" novinky v mé domácnosti

Lukášek si upekl pizzu

Lukášek si upekl pizzu