Nespresso mění tramvajové zastávky na kávovary

Nespresso mění tramvajové zastávky na kávovary

Tak schválně! Která z mých pražských nebo brněnských čtenářek si všimla zajímavé Nespresso tramvajové zastávky v centru města? Pro ty co nevědí a říkáte si kde na ně můžete narazit?!? V Brně na proslulém Náměstí Svobody v blízkosti Nespresso Boutique a v Praze na nejfrekventovanější zastávce Náměstí Republiky v ulici Na Poříčí před obchodním domem Palladium. Kdo se zajímal více, tak ví, že uvnitř Nespresso zastávky probíhá i soutěž o nový inteligentní kávovar Prodigio, ten jsem vám představila v článku ZDE.

Společnost Nespresso nedávno potěšila milovníky kávy představením kávovaru Prodigio, svého prvního kávovaru propojeného s chytrými telefony. V rámci představení této technologické novinky Nespresso instalovalo makety kávovaru na tramvajové zastávky v Praze a v Brně, které navozují nejen atmosféru prostředí Nespresso Boutiques, ale také nabízí cestujícím možnost wifi připojení, prostřednictvím kterého se mohou zúčastnit SOUTĚŽE o nový inteligentní kávovar.

Andrea Petrová, marketingová manažerka, uvedla: „ Představení kávovaru Prodigio je pro Nespresso velice důležitý moment. Tento inteligentní kávovar je naprostou technologickou novinkou, a naše společnost se neustále posouvá kupředu, inovace je pro nás základním principem. Proto jsme se rozhodli přinést technologii i do ulic.“

Technickým řešením byla vytvořena venkovní instalace transparentního LCD monitoru. Ta zobrazuje animaci vytvořenou za účelem plnění šálku kávou. Animace je doprovázena a koresponduje s autentickými zvuky kávovaru Nespresso při přípravě kávy, od vložení kapsle, po plnění šálku kávou. 

Nespresso zastávka nabízí i další funkce než jen neskutečně realistický model kávovaru. Umožňuje připojení na wifi, návštěvník má možnost dozvědět se více o kávovaru Prodigio, má možnost vygenerovat si voucher na ochutnávku kávy zdarma nebo se zúčastnit soutěže o jeden ze sedmi kávovarů Prodigio. Soutěž spočívá v zodpovězení několika otázek a bude probíhat v termínu 6. 4. – 28. 4. 2016.

Společnost Nespresso je dlouhodobě považována za průkopníka v segmentu porcované kávy a představení kávovaru Prodigio je dalším důkazem toho, že se značka snaží přinášet členům Nespresso clubu nejnovější technologie, které reagují na rostoucí poptávku spotřebitelů po větším pohodlí a personalizaci produktů.

Tak která z vás si lámala hlavu na zastávce a říkala si co to je? Co to má být? :-) Popř kdo z vás se již soutěže zúčastnil? Těším se na vaše komentáře, Veru.

Kurz první pomoci ve Feedo

Kurz první pomoci ve Feedo

Veru outfit no. 2

Veru outfit no. 2