Navštívili jsme Jinohrátky

Navštívili jsme Jinohrátky

Včera jsem slíbila Lukáškovi, že mu koupím nějaké hezké tetování. Mrkla jsem na nabídku eshopů, narazila jsem na krásný eshop Jinohrátky.cz a všimla jsem si, že mají i kamennou prodejnu v Praze. Předem jsem volala, zdali mají tetovačky skladem :-) Sedli jsme do auta a vyrazili jsme tam. Upřímně jsme si zajeli trochu dále, ale stále to byla Praha. Objevila jsem nádhernou hračkárnu, zdali tak můžu obchůdek nazvat a dalším překvapením bylo, že se s paní majitelkou znám, paní Vendula x let prodávala mé oblíbené kočárky BGB. A slovo dalo slovo a zapovídaly jsme se tak, že jsme tam byli s Lukáškem přes hodinu. Já jsem se rozplývala na nádherným sortimentem, který obchůdek i eshop nabízí. Lukášek testoval všechno co šlo a u toho lízal zmrzlinu. Hračkárna, kde vám natočí výbornou zmrzlinu, no řekněte, není to sen? Byl to dětský ráj. Já jsem pro vás nafotila jen zlomek nádherných věcí...

Jinohrátky nejsou obyčejná hračkárna, je to něco víc. Zde nekoupíte autíčka, lego ani sortiment, který je běžně dostání v marketech. Jinohrátky se hodně zaměřuji na rozvoj dítěte, na kreativitu, na hry kdy si hrají rodiče s dětmi. Já jsem byla doslova okouzlena sadami Djeco, Grada, Mindok, Omega a dalšími.

P8110500.JPG

Tetovačky Djeco jsme si odvezli domů :-) Paní Vendula nám řekla, že tetovačky drží krásně i přes dva týdny. Mají neskutečný výběr krásných motivů pro chlapečky i pro holčičky...

Součástí obchůdku byl i dětský koutek plný her, to se vidí málo kdy! Otestovali jsme různé hry a opět jsme si něco koupili i domů :-)  

Zatloukání hřebíčků do desky. Tahle hra Lukáška zaujala u kamarádky Nelinky... Co myslíte, pořídila jsem mu ji? :-) 

Lovení rybiček známe všichni, ale :-) Občas dětí loví, bojují s délkou šňůrky na prutu (div se o ni neuškrtí), magnety se k sobě nepřichytávají... To se vám s touhle sadou Djeco nemůže stát :-)

Znáte Jinohrátky? Slyšeli jste o nich někdy? Pokud to máte do Prahy daleko, neváhejte omrknout nádherný eshop s jedinečnou nabídkou sortimentu ZDE. A pokud jste pražští a chcete dětem koupit hračku, která má smysl, tak neváhejte a zajeďte se tam podívat. Já se tam určitě brzy vrátím, ale nyní si jdeme hrát s věcmi, které jsme nakoupili! A to jsme jeli jen pro tetování, zajímá vás co jsme koupili? :-) Krásný pátek přeji, Veru.

Víkendová snídaně

Víkendová snídaně

IDELYN

IDELYN