Návštěva Mirakula + volné vstupy pro vás

Návštěva Mirakula + volné vstupy pro vás

Prázdniny jsou ideální doba na poznávání nových míst! My jsme navštívili Mirakulum a protože jsme z tohoto místa nadšení, tak jsem pro vás připravila článek a v závěru se můžete těšit na tři volňásky pro celou rodinu!!! Jelikož jsme v zábavním parku strávili velikou část dne, tak vás celým dnem detailně provedu. Parkoviště před parkem je obrovské, parkování je organizované a skvěle značené. Před pokladnami se netvořily fronty, platí se pouze hotově - vstup i veškeré občerstvení v areálu, pokud nebudete mít hotovost, je u vstupu bankomat (zde někdo hodně přemýšlel, za což chválím). Hned v úvodu je dobré zmínit co si sebou do parku neberte - kola, psy a dětem neberte ani odrážedla a koloběžky. Cena vstupného mi přijde adekvátní, více o vstupném se dočtete ZDE. Určitě hned v úvodu nalepte dětem náramky s telefonním kontaktem. My jsme Lukáška i "nabrífovali", co má v případě ztracení udělat. Hlavně neplakat, jít za nejbližší paní a poprosit ji, zdali by nezavolala rodičům, že se ztratil. Hrady jsou veliké a i pro mě jsou záhadou. Člověk tam vleze jedním vchodem ale východy jsou tři i více, není potřeba panikařit. 

IMG_5274.JPG
IMG_5278.JPG

Celý park je skvěle značený. Ukazovatele vás přesně nasměrují k místu, které hledáte. Stejně tak mi přišla super Gastromapa. Je tam tolik občerstvovacích stanic, že si zde každý přijde na své. My jsme ochutnali snad úplně všechno, na co jsme narazili.

IMG_5280.JPG
IMG_5289.JPG

Hrady, které jsou na fotografiích níže, jsou tak obrovské, že mi před nimi spadla brada. Hrozně moc se mi líbí provedení a celkový nápad. S manželem jsme žasli nad bezpečnostními opatřeními, ani minutu jsme se o Lukáška nebáli, že by mohl někde přepadnout, propadnout nebo si nějak ublížit. Nenašli jsme jediný trčící se hřebíček, nic. Dokonalost. Člověk co tyhle hrady vymyslel musí mít krásnou fantazii a chtěla bych ho poznat. Je to pohádkové, co říkáte? A všude zeleň, no vrátím se zpátky na zem, zasnila jsem se...

IMG_5294.JPG
IMG_5293.JPG
IMG_5295.JPG

Tyhle otvory byly velká zkouška odvahy pro našeho Lukáška, zprvu byl hodně opatrný a pomalý i na tu dálku jsem viděla, jak se mu třesou kolínka. Ale je to bojovník!!! Všude kam se vydal, tak to zdolal, ono z fotek moc nevynikne jak vysoko byl nad zemí. Já sama bych to nezvládla. Jo a běžně do těchto hradů lezou i jejich rodiče, s menšími špunty hlavně. Ta oddanost rodičů je obdivuhodná. My s manželem jsme jen fandili zespod. Já jsem se zabavila u zrcadel, jedno mě tak hezky zúžilo, že se divím, že tam nestojím a nepózuji dodnes. Můj muž detailně nastudoval Mirákuloviny (noviny z Mirákula) a těšil se na oběd, na čerstvou rybu.

IMG_5298.JPG
IMG_5303.JPG
IMG_5307.JPG
IMG_5310.JPG
IMG_5311.JPG

Hrady jsou za námi, je potřeba poznat zbytek parku. Cestou jsme narazili na menší prolézačky a skluzavky. Dále na obří trampolíny!!! Zde se nedá popsat slovy jak jsou skákající děti šťastné. V areálu najdete tři obří trampolíny, není nutné se zapomenout hnedu první u vstupu :-) Líbilo se nám i v části pro nejmenší, v Zemi prasátka Pigyho. I zde najdete hrady, ale jsou barevnější, dále jsou zde skluzavky, houpačky, lanové centrum, opět je zde občerstvení. 

IMG_5313.JPG
IMG_5314.JPG
IMG_5316.JPG
IMG_5322.JPG
IMG_5325.JPG
IMG_5321.JPG
IMG_5331.JPG
IMG_5346.JPG
IMG_5345.JPG

Hodně aktuální téma a to je třídění odpadu. Park odpady třídí, dokonce zde jsou popelnice na bio odpad. My třídíme celá rodina a tohle vážně oceníme, ne v každém parku tomu tak je. Super. Ještě hravou formou, kdy popelnice zaujmou i děti.

IMG_5347.JPG
IMG_5349.JPG
IMG_5354.JPG

V zadní části parku u zahrad a prostoru pro grilování (mohou zde grilovat i firmy, zajímavý nápad např. pro firemní teambuilding v tankodromu) narazíte na minizoo. Zde dáte děti ke kozenkám, které mohou krmit a hladit si je. Já osobně bych mezi ně nikdy nevlezla, ale děti kozenky milují. 

IMG_5350.JPG
IMG_5363.JPG
IMG_5371.JPG

Po detailním nastudování plánu areálu jsme se vydali směr Naučná lesní stezka. Lesní naučná stezka má rozlohu 4 hektary. Návštěvu majestátního a druhově nesmírně pestrého lesa můžete spojit s výchovou a poznáváním. My jsme tuhle procházku vynechali z důvodu hladu a vzali jsme to zkratkou směr Lesní město a vulkán. V lese jsme si užívali chládku a stínu, bylo to moc příjemné. Zde jsme si dali výborný oběd, aneb jde to zdravě i v zábavních parcích. Čerstvá ryba, na které jsme si všichni pochutnali. Upřímně jsme byli trochu za exoty, všude okolo nás se lidi ládovali smažákem a hranolkami. No chuť jsem měla taky, ale odolala jsem! 

IMG_5370.JPG
IMG_5376.JPG
IMG_5379.JPG
IMG_5382.JPG

Co je ale úplně největší novinka v Mirakulu? Vodní svět. Ráj pro děti! Neznám dítě, které by nemilovalo vodu. Všechny děti si ve vodě doslova hoví, čabrají se tak dlouho, dokud nemají na prstech varhánky. Lukášek 100%. Oáza Vodní svět je skvělé místo, kde se zabaví malí i velcí. Nečekejte bazény s vodou ty tady nenajdete, ale rozhodně se nebudete nudit. Děti si mohou hrát, zabaví se u potůčků a říček, zavřískají si u vodotrysků, které tryskají dle nějakých intervalů, někdy hodně a někdy méně. Je to velká legrace. Pro dospělé je všude kolem dostatek lehátek a odpočinkových zón. Tahle část Mirakula stála za návštěvu, my dospělí jsme si schladili unavené nožky a Lukášek se ve vodě smočil celý. Ti připravenější byli v plavkách, určitě sebou mějte opalovací krémy. My Harnolovi jsme byli nadšení!

IMG_5404.JPG
IMG_5391.JPG
IMG_5398.JPG
IMG_5396.JPG
IMG_5400.JPG
IMG_5406.JPG

Poslední pózování a jeli jsme domů. V Mirakulu jsme strávili čas od desíti do tří a víme, že se sem vrátíme poznat místa, které jsme neprošli. Určitě nás láká jízda úzkokolejným parním vláčkem a tankodrom. Lidí bylo v celém arálu tak akorát, nikde nám nevadili, dle fotografiií to můžete posoudit sami. Mirakulum jsme navštívili první prázdninovou sobotu. Z doslechu vím, že je super tam zajet i v týdnu. 

IMG_5422.JPG
IMG_5419.JPG
IMG_5423.JPG
IMG_5425.JPG

A co musíte splnit, pokud chcete volňásky do Mirakula?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Napiš komentář pod foto na FB, nebo zde pod článek na BLOGU - Znáte Mirakulum? Byli jste tam někdy? Popř. proč by jste chtěli volňásky vyhrát? 

Podmínky jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 19.7.2018 v 19:00 hodin. V pátek zmíním na FB tři výherce, obratem mohu zaslat elektronické vouchery a vy je můžete vesele uplatnit hned o víkendu.

Mějte se krásně a kdyby vás něco o Mirakulu zajímalo, tak se ptejte, V.

Operace, pane doktore

Operace, pane doktore

Perličková nálož od Silanu

Perličková nálož od Silanu