Náš oblíbený Vnitroblock

Náš oblíbený Vnitroblock

Dnes pár řádků k našemu oblíbenému podniku, kam chodíme s našimi oblíbenými parťáky :-) Vnitroblock. Je zde někdo, kdo o tomhle místě, které je v posledních měsících děsně cool, ještě neslyšel? Vnitroblock je místo, kde se schází mladí lidé, dáte si zde výbornou kávu, dezert, domácí limču, anebo si načepujete sami vodu z rozkošných zásobníků. Místo, kde nenarazíte na někoho, kdo by byl negativní. Všichni jsou zde takzvaně na pohodu, obsluha personálu je vždycky strašně milounká, takže jim i odpustíte to, že na polovinu objednávky zapomenou a omlouvají se slovy, že jsou v práci poprvé :-) Všichni jsme nějak začínali a já se nikdy nezlobím. Jsem vděčná za místo, které je neskutečně babyfriendly a to i přesto, že zde není jediná věc, která je pro děti. Dětský koutek? Proč proboha?!? Je zde obrovský prostor, výběh, závěsy, koberec a děti (ty naše) to zde milují!!! Naše děti jsou v kavárně neustále v pohybu a obsluha se na ně usmívá, nikdy je nikdo nedej bože nenapomenul, nepokáral, dávají se s nimi do řeči :-) Součástí kavárny je i prostor, kde mladí umělci - návrháři prodávají svou tvorbu. Já sem chodím třeba zkoušet i velikosti mých oblíbených značek jako LoowFat kids, Shark in the park, Ice ice baby a další. Při našem setkání s kamarádkou Katy (mama-live.cz) a dětmi jsme chtěly nafotit i dětské outfity, ale děti v ten den úplně nespolupracovaly (všichni tři rarášci byli strašně akční). A když se skloubí akčnost a přítmí, tak Hranolka, teda já neumím fotit :-( Opět jeden můj další nedostatek. Takže jsem na foťáku nastavila nějakou funkci - tuším děti v pohybu :-) a tohle je výsledek mých fotografií...

Tentokrát jsem nafotila outfity dva a co měly společného? Barvu. A to velbloudí hnědou, jak ji nazývám. Mám tuhle barvu ráda a když se objevila i v kolekcích mých TOP značek, tak jsem je pořídila Lukáškovi do šatníku. První varianta jsou věci z eshopu Alice&Alice.sk a to od značky Tiny Cottons. A které věci to jsou? Boží čepice s křížky a bambulí, legíny s křížkama na kolenou, triko se smajlíkem a mikina s jemnými proužky, kapucí a kapsami. Všechny věci mají opět jedno společné a to totálně luxusní a příjemné materiály. Tohle se nedá popsat slovy, to si musí každý užívat, ten kdo to na těle nosí. Vždy  u těchto věcí píši, že to Lukáškovi závidím :-) Ani já sama nemám takhle kvalitní materiály pro sebe... Tiny Cottons má novou kolekci! Já mám již vybráno a objednáno, těším se na balíček dámy :-)

Druhý outfit je kombinace značky Juuj a LoowFat kids. Juuj a jejich tepláky, které máme v šatníku hned v několika barvách a další jsou právě teď na cestě. Když mi něco sedí a když něco fakt vydrží i 150 vyprání za měsíc, tak toho mohu kupovat kvanta. Miluji jejich střih a varianty - např zateplené na zimu byly TOP. Od JUUJ máme i nákrčník a šmoulí čepku ve velbloudí barvě. K tomu jsem sladila pandí zateplenou mikinu LoowFat kids, opět s kapsami, kapucí a na zip. Zip, který si Lukášek zapíná sám!!! Velká novinka - inspiroval se na horách u své lásky Barborky a denně to trénoval aby to taky uměl :-) LFK má nyní slevy, určitě mrkněte do eshopu!

Oba dva outfity mají stejné boty Timberlandy, které má Lukášek již druhou zimu, jsou stále super, bez vad, tyhle boty vydrží asi hodně. Té investice do nich jsem nikdy nemusela litovat... Mám je také, miluji je a vím, že jsou taky pohodlné.

Určitě jste si všimly, že jsme děti sladily, i Katy pořizovala věci na eshopu Alice&Alice.sk, psala vám o tom v článku ZDE. Takže pokud plánujete návštěvu Vnitroblocku v Holešovicích, tak vám to mohu jen doporučit, opravdu je to kouzelné místo. Spousta pozitivní energie a taky je tam tedy pořád plno. O víkendech čekáme i desítky minut, než se uvolní stůl... Lidem se nechce odcházet. Já mám chuť vám popřát hezký víkend :-) a to vím, že je teprve středa, ale my vyrážíme na dovolenou a mám to všechno nějak posunuté. Každopádně vám přeji ať se máte krásně a ať si užíváte jarních dnů, V.

PS: Já se brzy odněkud nahlásím :-)

Poslední letošní zmínka o horách

Poslední letošní zmínka o horách

První karneval ve školce

První karneval ve školce