Nakonec to byly krásné narozeniny

Minulý týden jsem měla narozeniny... Byl to pro mě těžký den... Dopoledne jsem měla krásné, strávila jsem ho se svou nejlepší kamarádkou a s dětmi, to bylo moc fajn. Povídaly jsme si, smály jsme se :-) Děkuji Kačenko. Když jsem byla chvíli na to sama doma, bylo mi smutno, úzko a poplakala jsem si. Uvědomila jsem si, že mi vlastní maminka již nikdy nezavolá, nepopřeje mi, neudělá mi oslavu narozenin - moje maminka mi dělávala ty nejkrásnější oslavy! Byly to párty roku... Nějak se se mnou po zbytek dne vlekla špatná nálada :-( mrzelo mě to, ale nešlo to nějak překonat. Chodily mi celý den krásné zprávy, emaily, sms, přálo mi tolik lidí - snažila jsem se všem zpátky poděkovat, děkuji ještě zde aby mi to někdy někdo nevyčetl (i to se mi již v minulosti stalo). Můj muž mě vzal navečer do centra, ať si něco koupím, že pro mě nic nemá - smutná zpráva :-( nic jsem si v centru nevybrala, bylo to na mě až moc na sílu a když jsem něco chtěla, tak to neměly... Jedinou útěchou mi byla krásná květina růži, kterou mi od něj přivezl kurýr, to se povedlo :-) No co vám budu vyprávět, nic moc závěr narozeninového dne... V průběhu následujících dní jsem od svých blízkých kamarádek dostávala dárečky, květiny a hýčkaly si mě. Moc děkuji :-* Níže je jen pár dárků, které jsem dostala! Mám ze všech velikou radost :-)

Včera dopoledne se mi ozvaly z Furly, že naskladnily Metropolis kabelku v černé barvě :-) pro tu jsme byly v den narozenin a neměly ji. Zajeli jsme ji tedy koupit a já jsem byla konečně šťastná a uspokojená :-) Je nádherná, je to malý šperk, který si budu hýčkat. Kdyby jste chtěly, ráda vám ji představím detailněji - zasloužila by si to :-) Díky lásko, že jsi mi ji koupil! 

Včera jsem také vyrazila se svou kamarádkou Janinkou na večeři, moc jsem se těšila, dlouho jsme si nepopovídaly, neviděly jsme se, i když bydlíme dvě minutky od sebe. Obě toho máme poslední dny moc. No ale co mě čekalo v restauraci?!?! PŘEKVAPENÍ! Mé skvělé kamarádky pohromadě, pro mě totální šok, nadšení, vzrušení, emoce dojetí... Slzičky štěstí :-) Děkuji všem zúčastněným, vůbec jsem to nečekala! Strašně ráda jsem vás všechny viděla :-) děkuji také za krásné dárky od vás, ale neměly jste mi již nic dávat, stačil by mi čas strávený s vámi :-* Jsme nádherná parta! Mám tě ráda Janinko, Luci, Páji, Dituš a Katul :-* Na dálku vím, že s námi byla i má Kiki :-* Nemohla jsem z těch emocí usnout...

Opět své narozeniny uzavírám se slovy, že si nezasloužím tak skvělé lidi okolo sebe. Vážím si vás všech a děkuji, že i díky vám na své 29. narozeniny nechci zapomenout... Neplánovaný článek, ale snad se vám líbil. Mějte se krásně, dojatá Veru.