Nakonec to byly krásné narozeniny

Nakonec to byly krásné narozeniny

Minulý týden jsem měla narozeniny... Byl to pro mě těžký den... Dopoledne jsem měla krásné, strávila jsem ho se svou nejlepší kamarádkou a s dětmi, to bylo moc fajn. Povídaly jsme si, smály jsme se :-) Děkuji Kačenko. Když jsem byla chvíli na to sama doma, bylo mi smutno, úzko a poplakala jsem si. Uvědomila jsem si, že mi vlastní maminka již nikdy nezavolá, nepopřeje mi, neudělá mi oslavu narozenin - moje maminka mi dělávala ty nejkrásnější oslavy! Byly to párty roku... Nějak se se mnou po zbytek dne vlekla špatná nálada :-( mrzelo mě to, ale nešlo to nějak překonat. Chodily mi celý den krásné zprávy, emaily, sms, přálo mi tolik lidí - snažila jsem se všem zpátky poděkovat, děkuji ještě zde aby mi to někdy někdo nevyčetl (i to se mi již v minulosti stalo). Můj muž mě vzal navečer do centra, ať si něco koupím, že pro mě nic nemá - smutná zpráva :-( nic jsem si v centru nevybrala, bylo to na mě až moc na sílu a když jsem něco chtěla, tak to neměly... Jedinou útěchou mi byla krásná květina růži, kterou mi od něj přivezl kurýr, to se povedlo :-) No co vám budu vyprávět, nic moc závěr narozeninového dne... V průběhu následujících dní jsem od svých blízkých kamarádek dostávala dárečky, květiny a hýčkaly si mě. Moc děkuji :-* Níže je jen pár dárků, které jsem dostala! Mám ze všech velikou radost :-)

Včera dopoledne se mi ozvaly z Furly, že naskladnily Metropolis kabelku v černé barvě :-) pro tu jsme byly v den narozenin a neměly ji. Zajeli jsme ji tedy koupit a já jsem byla konečně šťastná a uspokojená :-) Je nádherná, je to malý šperk, který si budu hýčkat. Kdyby jste chtěly, ráda vám ji představím detailněji - zasloužila by si to :-) Díky lásko, že jsi mi ji koupil! 

Včera jsem také vyrazila se svou kamarádkou Janinkou na večeři, moc jsem se těšila, dlouho jsme si nepopovídaly, neviděly jsme se, i když bydlíme dvě minutky od sebe. Obě toho máme poslední dny moc. No ale co mě čekalo v restauraci?!?! PŘEKVAPENÍ! Mé skvělé kamarádky pohromadě, pro mě totální šok, nadšení, vzrušení, emoce dojetí... Slzičky štěstí :-) Děkuji všem zúčastněným, vůbec jsem to nečekala! Strašně ráda jsem vás všechny viděla :-) děkuji také za krásné dárky od vás, ale neměly jste mi již nic dávat, stačil by mi čas strávený s vámi :-* Jsme nádherná parta! Mám tě ráda Janinko, Luci, Páji, Dituš a Katul :-* Na dálku vím, že s námi byla i má Kiki :-* Nemohla jsem z těch emocí usnout...

Opět své narozeniny uzavírám se slovy, že si nezasloužím tak skvělé lidi okolo sebe. Vážím si vás všech a děkuji, že i díky vám na své 29. narozeniny nechci zapomenout... Neplánovaný článek, ale snad se vám líbil. Mějte se krásně, dojatá Veru. 

Zajíček Small Rags v zahradnictví

Zajíček Small Rags v zahradnictví

Kosmetické novinky

Kosmetické novinky