Míša na Zoot (u)

Míša na Zoot (u)

Od začátku prázdnin je na Zoot(u) krásná kolekce oblečení Míša. Nanuky Míša jsou legendární, pro mě je to nanuk který znám a miluji od dětství. Držím se klasiky tvarohový Míša s čokoládou, zatím jsem novinkám s ovocem nedala šanci :-) i když věřím, že i ty by mi chutnaly. Dostala jsem pro sebe i pro vás pár věcí z téhle kolekce. S Lukáškem jsme věci pro vás nafotily a jak jinak než u pojídání nanuků Míša :-) Mňam, nanuky a zmrzlina k létu prostě patří :-) Kdo sleduje můj Instagram @veruharnol, tak ví, že chodíme s Lukáškem pro nanuky i zmrzlinu často :-) Na Zoot.cz je toho z kolekce Míša mnohem více, určitě se na jejich nabídku s nanukem podívejte (ZDE).

Pro vás mám:

Dětské triko (128 velikost), tašku přes rameno, dámské (36-38) a pánské (42-44) žabky, dva batůžky (vaky) a dvoje balení kříd. Celkem osm kousků z kolekce Míša. Rozdělím to do dvou balíčků, ráda bych obdarovala osm z vás, ale nedoplatila bych se na poštovném...

Balíčky jsem rozdělila takhle:

  1. varianta - dětské triko, batůžek, dámské žabky, křídy
  2. varianta - taška přes rameno, batůžek, pánské žabky, křídy

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Máte rádi nanuky/zmrzliny? Máte nějakou hezkou fotku kde je nanuk/zmrzlina? Pochlubte se a dělejte mi chutě v komentářích :-)

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena v neděli 31.7.2016 ve 20:00 hodin. Následující den zmíním na FB dvě výherkyně. Je na mém zvážení komu zašlu variantu 1 nebo variantu 2. Proto není potřeba psát do komentářů, která varianta by se vám hodila více :-)

Děkuji kamarádce Terezce za fotečky na jejich krásné zahradě :-* Dále děkuji ZOOT (u) za dárečky pro vás :-) Snad se vám další soutěž líbí a zapojíte se :-) Asi jste si všimly, že jedu takový prázdninový režim. Jen soutěže, testovací články a něco o našem létě a cestování. Nemám od vás moc zpětnou vazbu, takže si ty TOP články nechávám zase na září ;-) I tak děkuji, aspoň za tu účast v soutěžích. Moc ráda vám dárky rozdávám a budu je rozdávat celé léto. Vaše Veru

Spotřebované krémy na dovolené

Spotřebované krémy na dovolené

Farmapark Soběhrdy

Farmapark Soběhrdy