Miluji akční dny

Miluji akční dny

Máme za sebou deset akčních dnů. Užívali jsme si buď dopolední chvilky anebo celé dny ve společnosti přátel. Já osobně mám ráda, když se něco děje, dny kdy sedíme jen doma na zadku zažíváme minimálně. Myslím si, že Lukášek je rád ve společnosti dětí, lidí i díky mně :-) Dnešní článek bude o mně jako blogerce, mamince, kamarádce. Tak pojďte nahlédnout do našich dnů...

Byla jsem pozvána na blogerskou akci, kde nám byly představené nové pleny Pampers Premium Care s hedvábnou měkkostí a pleny se nově pyšní unikátními Magic kanálky. Vyslechla jsem si Mudr. Petra Kargera, který nám vysvětlil, jak je pro správný vývoj dítěte a  zdravou pokožku důležité používat kvalitní pleny. Akce probíhala v krásném hotelu v centru Prahy v prezidentském apartmá. Byla jsem nadšená z účasti blogerek, vždy moc ráda vidím Alici, Pavlu, moji Kačenku, Páju a další. Akce byla i s dětmi, díky nim tam bylo hodně živo a veselo :-) Lukášek s Barunkou si prezidentské apartmá užívali na maximum, hodně se jim líbilo např v koupelně :-)

Pampers Premium Care představily nové inovované plenky, díky kterým se podařilo vyvinout ty nejměkčí plenky na českém trhu. Nové Pampers Premium Care with 5 Star Skin Protection obsahují vylepšené hedvábně jemné materiály a technologii magických absorpčních kanálků. Pleny jsou vytvořeny z těch nejlepších materiálů, které vynikají svojí měkkostí. Zároveň jejich dolní vrstvou nepřetržitě cirkuluje vzduch, tak aby pokožka mohla volně dýchat. Nezbytnou součástí je také elastický pas, který udržuje dítě jako v bavlnce. 

S kamarádkou Terezkou jsme využily krásného slunečného dopoledne a vyrazili jsme s dětmi do pražské ZOO. Byli jsme mezi prvními návštěvníky, tudíž jsme tam byli téměř sami. Všichni čtyři Zoo milujeme a mohli bychom tam chodit pořád. Chlapečkům (Lukáškovi a Adámkovi) jsme vzaly odrážedla a byla to super volba, přeci jen je Zoo veliká. Kluci jezdili jako draci a my je nemusely nosit na rukách. Jako první jsme šli omrknout medvědy, kde jsme s úsměvy na rtech sledovali jak na zvířátka působí jaro :-) rozhodli jsme se projít spodní část zahrady, takže jsme viděli tučňáky, tuleně, šelmy, želvy a opice. Mě nadchnul pavilon želv, byla jsem uvnitř poprvé! Doporučuji. Trochu nás vyděsili šelmy, které chtěly sežrat naše malé chlapečky a narážely do silných skel! Fuj, nepříjemný pocit. Opice ty mají pohodu největší :-) V rezervaci Bororo (mega prolézačky) byl Lukášek úplně sám, zde jsme se občerstvili, výborná kávička a sladkosti pro kluky. Co vy? Máte rádi Zoo? 

V neděli jsme byli opět s Terezkou a Adámkem, tentokrát jsme byli fandit na fotbale. Hrála Slavie proti Baníku. Šla jsem na fotbal fandit poprvé v životě, vůbec jsem nevěděla co očekávat. Bála jsem se chuligánů z Ostravy, ale ti byli naštěstí dost daleko od tribuny pro rodiče s dětmi. Chlapečci byli skvělí fanoušci, neustále volali: "Slávie, do toho! My chceme góóól!". Vydrželi jsme fandit celý zápas. Jediná věc, která mě zarazila na naší tribuně s dětmi byli čtyři mladí kluci, kteří si vesele kouřili a foukali dým na děti :-( spíše mě překvapilo, že jim nikdo neřekl, že se to nehodí... Asi ze strachu. Slávie vyhrála, radost veliká! Můj muž Ostravák úplně nadšený nebyl :-D

Již po několikáté jsem se byla učit vařit a péct s redakcí Žena-in v holešovickém Chefparade. Tentokrát na téma Velikonoce. Upekly jsme sladké i slané cupcakes s Herou máslovou, bábovku z jogurtů z Mlékárny Valašské Meziříčí, využívaly jsme kuchyňského robota Eta. Byla to moc příjemná akce v kolektivu skvělých žen. Musím říct, že vše co jsme navařily jsme i snědly a pochutnaly jsme si. Pro vás již brzy vydám článek o velikonočních Cupcakes, které jsem pekla a zdobila. Lukášek byl na hlídání u tety a kamaráda a moc si tři hodinky beze mě užil, ani domů nechtěl :-) děkuji teto!

V úterý jsem měla lenivý den, nic se mi nechtělo. V době oběda mi přišlo osobní pozvání od paní Vandy na večerní akci ve Vanda Store v Korunní ulici. Program večera? Odhalení nového kočárku Bugaboo Bee3 by Diesel Rock! Takové pozvání se neodmítá přeci :-) Přizvala jsem svou kamarádku Lucinku, zdali mi bude dělat společnost a ta přijala. Zažily jsme parádní večer v super společnosti velkých fanoušků kočárků Bugaboo. Nové rockerské Beečko je dokonalé! Dovedla bych si představit, že ho vlastním! Byl tak stylový ;-) Mimo jiné jsem si osahala a pokochala se Cameleonem3 Blend a New! Classic+ Collection Grey Melange, do kterého jsem se zamilovala. Moc děkuji Vandě za pozvání, vážím si toho!

Další den s našimi přáteli Terezkou a Adámkem, opět jsme spolu strávili celý den. Dopoledne trávíme u tety doma, kluci si hrají, malují, řádí :-) Po spinkání vyrážíme omrknout nové zábavní dětské centrum JojoGym v Dobřichovicích. Jsem z centra nadšená, vše je krásné a do detailu promyšlené. Kluci si skvěle vyřádili v prolézacím hradu a na skluzavkách, my si povídáme nad výbornou kávičkou, dezerty a domácí limonádou. Kavárna byla nadupaná dobrotami. Přes prosklené dveře sledujeme malé děti, jak cvičí gymnastiku-to si člověk hned uvědomil, kdy se tak protáhl naposledy?!? :-) V centru se mohou konat i dětské oslavy-ideální místo, doporučuji navštívit.

S našimi parťáky tetou Kačenkou, Barunkou a Honzíkem jsme zažili super dopoledne v kavárně Famagusta na Karlově náměstí. Tohle místo doporučuji, dá se poblíž i parkovat auto. Setkali jsme se zde s naší kamarádkou, maminkou, blogerkou a cukrářkou Lelí a její malou Sárou. Lelí nám s nadšením vypráví o svém snu, přeje si mít první kamenný obchod v Praze s jejími pověstnými Cupcakes dortíky, znáte Lelí's Cupcakes? Děti si spokojeně hrály ve výklenku kavárny, kde se i vyhřívaly na sluníčku :-) My si pochutnáváme na cupcakes, popíjíme výbornou kávu a já opět podléhám domácí limonádě-mám na ně úchylku! Na závěr se fotíme u super fotostěny! S Kačenkou a dětmi se loučíme, děláme poslední selfie a já z toho padám na zadek :-D no a děti mají děsnou legraci, nějak jsem se převážila.

Sobotní sluníčkové dopoledne trávíme s našimi přáteli Janinkou a Vláďou na trzích na Náplavce. Na trhy jsme se vydali my a dalších tisíc lidí :-D ale s tím se již v Praze počítat musí a dá se to přežít. Procházíme se, kocháme se, čichové buňky se rochní blahem. Vyhlídla jsem si krásné kočičky do vázy, kupuji i tulipány a dva svazky nerozkvetlých narcisů. Dáváme si výbornou kávičku, k tomu nám hrají pouliční umělci a my se vrtíme do rytmu hudby. Na Náplavce nejde se nezastavit u labutí, musela jsem pro ně koupit i pečivo, ať je může Lukášek krmit. 

Je pondělí a nás čeká pár dní, kdy budeme zavření doma. Jako bych to článkem o nemocech zakřikla, Lukynek je marod, má laryngitidu, v sobotu jsme byli na pohotovosti :-( Takže klidový režim, bez přátel :-( Jdu vymýšlet nějaké aktivity ať nám to doma rychleji utíká, asi začneme malovat vodovkama, nebo temperkama! Dnes mi mudr řekla, že máme na tříletou prohlídku donést obrázek člověka ---> Lukáškův obrázek člověka :-D tak to jdeme trénovat! Mějte se všichni moc hezky, hlavně užívejte dny ve zdraví, Veru.

Testovat budete vy-čtenářky

Testovat budete vy-čtenářky

Cupcake závislost

Cupcake závislost