Mentos žvýkačky

Mentos žvýkačky

Žvýkáme všichni. Celá rodina a to i včetně toho nejmenšího člena, který má pořádnou spotřebu. Takže u nás v naší domácnosti se najde vždy solidní zásoba žvýkaček. Jsme věrní žvýkačkám Mentos o tom jsem již psala xkrát a víte proč neměníme? Protože nám všem maximálně vyhovují. Milujeme jejich širokou nabídku příchutí, variant balení od mini ruliček vhodných i do těch nejmenších kabelek, po větší plastové balení až po to nejvíc mega balení, které máme v každém autě a taky na chodbě a vždy si dáme žvýkačku do pusy, když odcházíme z domova. U nás si každý našel svou příchuť, například já miluji všechny zelené příchutě. Můj muž ten je na sílu a proto sahá vždy po modrých Mentoskách a junior? Ten si jede hezky žlutou a růžovou vlnu. Takže to vidíte sami, je potřeba mít vždy zásobu Mentos žvýkaček. Mě když se někdy stane, že v kabelce nemám žvýkačky, tak panikařím a znejistím. Žvýkám pořád, vážně. Jsem taková zásobárna, že to tak vnímá i mé okolí, které ví, že Veru, ta má žvýkačky vždycky u sebe.

IMG_2850.JPG
IMG_2844.JPG

Síla žvyku…

IMG_3717.JPG


Značka Mentos je známá především svými bonbony, které jsou na českém a slovenském trhu přes čtvrt století. Věděli jste ale, že kromě bonbonů má i žvýkačky? Přináší dlouhotrvající osvěžení, jsou bez cukru a obsahují výtažek ze zeleného čaje. Navíc letošní rok vyhrály Absolutního vítěze ve Volbě spotřebitelů a to je potřeba pořádně oslavit!

IMG_2848.JPG
IMG_3607.jpg

Když tak koukám na Mentos žvýkačky jsou neskutečně pozitivní. Baví mě jejich obsah i jejich design. Takže koukejte všichni ochutnat nové Mentos žvýkačky. Mějte se krásně a žvýkejte Mentosky, Veru

Říjen ve fotografiích

Říjen ve fotografiích

Polštářek dle vlastního návrhu

Polštářek dle vlastního návrhu