Medově vánoční NUXE

Medově vánoční NUXE

Dnes jsem vám chtěla psát o mé adventní výzdobě... Celé dopoledne jsem doma uklízela, postupně všechny místnosti v domě. Vyslala jsem svého muže na firmu pro vánoční výzdobu a jen jsem se těšila, až si doma začnu zdobit :-) Ovšem žádné zdobení neproběhlo, jelikož můj muž krabici s ozdobami nenašel :-O Takže se jen modlím, ať ji najde zítra na druhý pokus. Letos jsem do výzdoby neinvestovala, tudíž ji budu mít stejnou jako v loňském roce. SNAD :-)

Jelikož tedy nebylo co fotit, nafotila jsem svou novou kosmetiku NUXE, kterou jsem v minulém týdnu dostala na testování. K medovým výrobkům jsem dostala svíčku a díky ní fotky působí tak nějak vánočněji... V testovacím balíčku byly dva medové přípravky - balzám na rty a tělový krém, dále svíčka a balení medvědového medu. Ten mi přišel tuze fotogenický, byl by hřích ho nepoužít a na fotkách bude i můj oblíbený černý čaj. Značka Nuxe je číslo jedna mezi značkami přírodní kosmetiky v lékárnách ve Francii. Já jsem se s touhle značkou seznámila díky suchému oleji, který jsem si hýčkala strašně dlouho. A jelikož jsem věděla, že Nuxe péče je luxusní, tak jsem se na testování moc těšila!!

Od začátku podzimu bojuji se suchými a popraskanými rty a proto výživný balzám na rty  přišel více než vhod. Balsám na rty obsahuje akátový med, karitové máslo, grapefruitové šťávy a vzácné rostlinné oleje s vitamínem E. Je vhodný pro hydratované rty - nejlepší pomoc při popraskání rtů s okamžitým účinkem. Pokud si chcete dopřát zdravě vypadající vláčné rty za nejchladnějšího počasí, tak s tímto pokladem toho dosáhnete. Ta vůně! 

Druhý přípravek je ultra zklidňující tělový krém, který obsahuje arganový olej s ječmenem pro zklidnění pokožky, bambucké máslo s allantinem pro její vyživení, dále slunečnicový extrakt, vitamín E a med. Je vhodný pro suchý typ pleti, což moje pokožka v těchto dnech více než ocení, dokonale hydratuje a zklidňuje. Jestli je období, kdy se hodně mažu po celém těle, tak právě na zimu. Zde se snažím být důsledná a to po každém koupání, hýčkám sama sebe...

Více o Nuxe: 

Historie značky Nuxe sahá již do 50. let minulého století. Tehdy se jednalo o výzkumnou laboratoř, zabývající se aromaterapií a bylinnou medicínou. Tuto laboratoř v roce 1989 pozvedla žena s nadšením pro rostliny a přírodní kosmetiku. Touto ženou byla Aliza Jabèz, dcera lékárníka, který jí sympatie k síle přírody předal a vedl ji v její cestě za stvořením přírodní kosmetiky, bez parabenů, umělých barviv, minerálních olejů a složek živočišného původu, s výjimkou včelích produktů. Kosmetika Nuxe cílí na využití síly rostlinné části přírody a svým zákaznicím nabízí produkty, které ocení i jejich velmi citlivá pleť. Dnes je společnost Nuxe kosmetickou jedničkou ve Francii. Přelom znamenalo stvoření Zázračného oleje Huile Prodigieuse, který si podmanil ženy svou vůní i multifunkčností. Také ostatní produkty značky Nuxe zahalují ženy do nádherné vůně. O inovátorském přístupu společnosti Nuxe svědčí i fakt, že má již téměř 45 podaných patentů v oblasti výroby kosmetiky.

Dnešním dnem i uzavírám akci - Blog slaví 2. narozeniny. Děkuji vám všem za krásné, milé a motivující komentáře!!! Strašně moc si vás vážím, přečetla jsem si každý vzkaz, každé přáníčko, co by se vám z nabídky dárků líbilo a nyní se v následujících dnech (večerech) vrhnu na tabulky, kam vše zaznamenám a poté budu losovat. Budu se snažit co nejdříve! Jen doufám, že se vám dnešní představení značky Nuxe líbilo a mě zajímá, zdali značku znáte a jakou s ní máte zkušenosti. Mějte krásný první adventní večer, já se tak těším na Vánoce, V. 

PS: Nemám nakoupené žádné dárky.

PSS: Nemám ani ponětí, jaké dárky mám nakupovat.

PSS: Ale zcela přesně vím, co si přeji pro sebe. A skromná nejsem...

Akrobati/siláci nás baví

Akrobati/siláci nás baví

Dětský festival MINI

Dětský festival MINI