Mé adventní dny

Mé adventní dny

Vánoce se blíží, nervozita lidí se zvyšuje a já si to i přesto užívám. Miluji Vánoce jako malá holka a to doslova. Vánoce jsou pro mě ty nejkrásnější svátky a ani letos si je nehodlám nějak kazit. Snažím se být pozitivní, nehodlám umývat okna, nepeču 13 druhů cukroví a netrápím se tím, že nemám stále všechny dárky. Jaké jsou mé dny těsně před Vánoci? To vám popíšu v dnešním článku…

Před Vánoci se hodně scházím se svými blízkými přáteli, hlavně s kamarádkama. Uzavíráme spolu uplynulý rok a těšíme se spolu na dobrodružství v novém roce. U dobré kávy, anebo v centru Prahy nad svařeným vínem se vypráví ty nejlepší příběhy.

IMG_7732.JPG

První náznak sněhu a mě to nedá abych vám nepřipomněla svůj slevový kód na hodinky Daniel Wellington. Nyní je na eshopu 10% sleva na dárkové sety i k téhle slevě můžete využít mých 15% s kódem DWVERU. Odkaz na eshop ZDE. Ještě stále je zaručené, že vám budou hodinky doručeny do Vánoc. Já mám od Wellingtona několik vánočních dárků, které chci věnovat svým blízkým.

IMG_7828.JPG

S Lukáškem jsme napsali společně dopis pro Ježíška, věnovali jsme se tomu celý jeden večer, kdy on kreslil obrázky a my jsme pod to napsali dárek, který si přeje. No a co si přeje pětiletý kluk? Všechno co se týká jeho fotbalového klubu, prdící sliz, auto, Hot Wheels dráhu, 3D pero a mnoho dalšího. Co se mi letos povedlo? Nasypala jsem na terasu mouku, k dopisu pro Ježíška a ráno byly v mouce stopy! No to nadšení v dětských očích bylo k nezaplacení. Ježíšek existuje a dopis si odnesl :-) Já mám na terase nyní zamrzlé těsto a hned jak bude tepleji, tak se to budu snažit odstranit.

IMG_7316.JPG
Boty, batoh jsou z CCC, svetr F&F, džíny a kabátek Zara

Boty, batoh jsou z CCC, svetr F&F, džíny a kabátek Zara

IMG_7892.JPG

Možná si vybavujete, že se každoročně na Štědrý den setkáváme s našimi blízkými přáteli v centru Prahy. Letos tohle setkání proběhlo dříve, protože my zde na Vánoce nebudeme. Zatím vám neprozradím, kam se chystáme. Naše setkání jsou plné dětského smíchu, dobrého jídla a pití. I letos jsme si to s Osičkami moc užili, děkujeme, že vás máme :-)

IMG_7945.JPG
Vše co máme na sobě je z F&F.

Vše co máme na sobě je z F&F.

K adventním víkendům patří i pečení cukroví, přes týden jsem na to neměla moc pomyšlení. V minulém týdnu jsme upekla x plechů lineckého cukroví a jelikož se po něm doslova zaprášilo, tak jsem dnes upekla další várku + deset plechů perníčků. Lukášek má v úterý besídku ve školce a součástí toho je i ochutnávka cukroví od rodičů. Tak snad se za mě nebude Lukášek stydět. Snažím se všechno cukroví péct ve zdravější verzi, inspiruji se na webu mého oblíbeného NaturHouse a musím si to pochválit. Jaké cukroví je vaše nejoblíbenější? Budu se snažít hlídat se co nejdéle, protože vím, že u rodiny bude cukroví “pravé a nešizené”. Nemám v plánu se přejídat, ale ráda cukroví ochutnám. Co by to bylo za Vánoce bez menšího mlsání?!?

IMG_7988.JPG

Tak my už máme nazdobený stromeček, letos máme opět živý, hýří všemi barvami ale stále převažuje bílá. Co je na tom všem nejkrásnější? Celý ho semnou zdobil Lukášek, každou baňku/kouli okomentoval a ukázal mi kam ji pověsil. Třeba v loňském roce ho to vůbec nebavilo a o rok později fungoval jako samostatná jednotka. Byla jsem na něho pyšná, nic se nerozbilo. Letos jsem si ještě nekoupila baňku na trzích, musím to napravit :-) To jsou příjemný starosti!

Stejné pyžama máme z F&F.

Stejné pyžama máme z F&F.

V tomhle týdnu dokoupím posledních pár dárků, pohraji si s balením a hurááá pryč z Prahy. Vám, mé milé čtenářky, přeji naprosto pohodové adventní dny a jak jsem psala v tomhle postu na Instagramu, buďme k sobě hodní. V úvodu jsem psala že stres a nervozita je na lidech znát, ale i přesto všechno by jsme neměli ztrácet lidskost…

Deserty od Milka Choco Brownie

Deserty od Milka Choco Brownie

Novinka od Lego Duplo

Novinka od Lego Duplo