Marůdek má nové knihy

Marůdek má nové knihy

Jestli mě něco dokáže potěšit, tak to, že firmy, se kterými spolupracuji jsou pohotové a umí udělat radost. S Knihy Dobrovský mám barterovou spolupráci, jsou to jediné knihy se kterými spolupracuji cca půl roku a jsem za to ráda. Nemáme doma 10tisíc knih, ale když už něco pořídím nebo koupím, tak si to oblíbíme. Lukášek je celý týden doma, protože ho “skolil” nějaký bacil a v pondělí u nás zazvonil kurýr s nádhernýma knihama, pro nemocného pána… Díky tomu vznikl i dnešní článek a já vám prozradím, že u Dobrovského jsou právě naše oblíbené tituly s 50% slevou!!! Kompletní seznam nádherných knih máte ZDE, ovšem musíte použít speciální slevový kód "DETEMZAPULKU", který je platný do 20.2.2019.

První novinkou je kniha Albert Einstein, Lukášek tohle jméno slyšel již v titulu Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční, ale jinak netušil, čím je pro nás tenhle pán s roztomilýma vlasama důležitý. V knize je zajímavou a poutavou formou popsán Albertův život od jeho narození až po jeho fyzické i matematické úspěchy. Téhle knize dávám ještě pár let, než Lukáška vážně zaujme. Nyní bere Einsteina jako pána s vtipnýma vlasama, jak sám řekl. Kniha je nyní za polovinu ceny jak zmiňuji výše.

IMG_2159.JPG
IMG_2161.JPG
IMG_2163.JPG
IMG_2160.JPG
IMG_2164.JPG

Druhá krásná dvojkniha je Velká kniha obřích zvířat / Malá kniha drobných zvířat. Tu jsme si zamilovali ihned. Verze, že jsou to dvě knihy v jednom mi přijde originální. Zaujaly nás i dokonalé ilustrace nad kterýma se rozplýváme. U každé dvojstránky je i seznámení se zvířaty a vždy je k nim napsáno něco o rekordech, například že plejtvák obrovský má 6 metrů dlouhý jazyk, to je jak část našeho bytu. Dále je u zvířat popsána například rychlost běhu v km. Lukáška zaujaly miniaturní vodní blechy, mají 3mm a 30gramový maki. Jak píšu, nádherné knihy plné zajímavostí…

IMG_2180.JPG
IMG_2166.JPG
IMG_2168.JPG
IMG_2172.JPG
IMG_2178.JPG
IMG_2176.JPG

Vzpomínáte, jak jsem vám psala o Největším kouzelníkovi na světě a o Mary Poppins? Tak i tyhle tituly jsou nyní za 50% ceny, naše recenze je na tyhle knihy ZDE. Já mám nastudováno a určitě si objednám Jógu na dobrou noc a Atlas pro malé cestovatele…

Na závěr malá rekapitulace na eshopu www. knihydobrovsky.cz jsou nyní některé dětské tituly s 50% slevou, sleva není na první pohled patrná, platná bude až po zadání kodu "DETEMZAPULKU", kód je platný do 20.2.2019.

První trimestr s dvojčaty

První trimestr s dvojčaty

Bělění zubů s My white secret

Bělění zubů s My white secret