Mamiee samolepky + SOUTĚŽ

Mamiee samolepky + SOUTĚŽ

Před pár dny mi napsala email paní Markéta, majitelka značky Mamiee. Její email mě moc potěšil a zaujal natolik, že jsem ihned zabrouzdala na její eshop a seznamovala jsem se s jejím sortimentem. Moc se mi líbily samolepky s piktogramy oblečení, které jsou vhodné k nalepení na skříně a šuplíky. Symboly oblečení - trika, tepláky, sukně, ponožky, pyžamo, slipy a další mají usnadnit dětem oblékání (a také například prarodičům, tetám na hlídání anebo tatínkům ---> navede je to). Dále symboly hraček pomáhají dětem udržovat pořádek v dětském pokoji. Symboly jsou jistota, že všichni vše najdou bez ptaní, věřte mi, je to odzkoušeno životem. Společně s Mamiee jsem pro vás připravila soutěž, soutěžit můžete o tři sety po šesti piktogramech! Na vás bude zvolit barvu (modrá, zelená, šedá a růžová) a variantu (chlapeček nebo holčička), více detailů k soutěži najdete dole v článku...

Jméno Mamiee je odvozené od hurónského pokřiku dětí, když našli to, co hledali: "Mamíí"

VÍCE O MAMIEE:

Mamiee je malá rodinná firma, která se specializuje na užitečné, krásné, "pomáhající" a dobře řemeslně provedené produkty, hračky a textilní výrobky. Značka Mamiee vznikla tak trochu náhodou, jak už to v životě bývá. Přivedli nás k ní vlastní děti i děti přátel. Všichni si přejeme, aby děti dokázaly být soběstačné a samostatné. U nás vše začalo oblékáním. Jednoduché štítky s oblečení zabraly a tak vznikl nápad, tyto "pomocníky" začít vyrábět. 

Eshop Mamiee není to jen prodejce, naopak my vymýšlíme, navrhujeme, vyrábíme a spoluvytváříme produkty, které pomáhají . Spolupracujeme s jednotlivci i s malými firmami na vytváření zajímavé nabídky produktů, které ulehčují každodenní život dětem i maminkám. 

Výrobky zaměřujeme na děti předškolního věku, mladšího školního věku, ale také na děti s PAS, ADHD, ADD. Náš eshop se snaží, prostřednictvím pečlivě vybraných produktů, podporovat u dětí gramotnost, kreativitu, vyprávění příběhů, kreslení, základní početní dovednosti, ale také samostatnost a sebevědomí. Možná u nás nenajdete vše. A je to tak. Nenajdete u nás produkty, které jsou levné a nedbale zpracované, které jsou na jedno použití a pak skončí v popelnici.

Samolepky Mamiee: 

 • Vysoce odolné, vyrobené z trvanlivé fólie a ne z papíru, omyvatelné, barevně stále; 
 • Pomáhají k větší samostatnosti dětí; 
 • Podpoří u dětí pocit sebedůvěry; 
 • Působí přehledně a jsou srozumitelné; 
 • Dávají věcem jednoduchý řád zábavnou formou; 
 • Vydrží - VYZKOUŠENO ŽIVOTEM - nejsou totiž z papíru; 
 • Ocení je také tatínci, babičky, dědečkové či tety na hlídání - konec vysvětlování, kde je čistě oblečení.

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

 1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
 2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
 3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
 4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Líbí se vám samolepky, které mají dětem usnadnit život? Myslíte, že by jste je doma využili? Znáte značku Mamiee?

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena v pondělí 3.10.2016 ve 20:00 hodin. Následující den zmíním na FB tři výherkyně, které si budou moci vybrat set Šesti kusů z barevných možností - modrá, zelená, šedá a růžová a také varianty pro holčičky či chlapečky. 

Mamiee nejsou jen samolepky, na eshopu najdete spoustu jiných zajímavých pomůcek - plánovací magnetky, magnetické a didaktické pomůcky, vaky na hračky, edukativní pomůcky, hračky, hry, kreativní hračky,  motorické a balanční pomůcky a spoustu dalšího na www.mamiee.cz. A pokud si sortiment Mamiee chcete osahat a omrknout detailněji, tak se zajeďte podívat na veletrh ForToys (6.-9.10.2016) ke stánku B27. Doporučuji sledovat také krásný FB Mamiee, kde se vždy jako první dozvíte o novinkách a super akcích. Těším se na vaši účast v soutěži a na vaše milé komentáře. Mějte se krásně, Veru.

Surf prací přípravky

Surf prací přípravky

Sváteční den v Dinoparku

Sváteční den v Dinoparku