Máme za sebou parádní víkend plný zážitků

Máme za sebou parádní víkend plný zážitků

Máme za sebou parádní víkend. Neměli jsme vůbec žádné konkrétní plány, jen jsme chtěli být spolu a mít pohodu. Naše sobota byla ve finále akčně skvělá. Dopoledne jsme hráli nové hry od Alberta, které jsme získali díky nasbíraným bodům za nákupy (více info ZDE), nejvíce nás baví hra Hádej kdo?!? Máme i Twister a Loďe, ale ty nám zatím nejdou. Po obědě jsme zajeli bruslit na stadion Nikolajka, zde jsme narazili na problém a to, že neměli branky pro děti, Lukášek z toho byl smutný... Bruslili jsme tedy s ním a snažili jsme se ho zabavit, učil se více držet balanc a posílali jsme si ho mezi sebou. Ve finále to zase tak špatné nebylo :-) Společnost nám dělaly mé dvě sestřenice Vendy a Hanka, bylo to moc fajn, holky nám pomáhaly i s Lukáškem a  já jsem byla více se svou rodinou, což mám ráda... Pak jsme jeli uplatnit vánoční voucher mého muže - nějaký letecký simulátor, který byl v areálu nových motokár na Zličině. Luk se skvěle bavil na simulátoru a my s Lukáškem jsme fandili motokárám. Kluci se museli samozřejmě také svést, využili jsme toho, že měli i double motokáru (ne všude ji mají - v Radotíně ne). Objevili jsme super místo, motokáry jsou nové, jsou to elektro-motokáry, nejsou hlučné, nesmrdí tam benzín. Součástí areálu je i kavárna/restaurace, odkud můžete závodníky sledovat a fandit. Za nás super místo, kam se budeme tuze rádi vracet :-) Mí kluci milují auta, už kvůli nim se tuhle zábavu učím mít ráda i já... I když bych do té motokáry nikdy nevlezla, asi se bojím :-) Jak jste na tom vy ostatní maminky?

Nedělní ráno opět společná rodinná snídaně, milujeme společné snídaně. Plánovali jsme, že si zajdeme na brunch do Café Záhorský, kde je i dětský koutek, ale byli jsme líní, tak třeba příště :-) Dopoledne jsem se věnovala focení věcí na blog, např k Valentýnskému článku, který pro vás je připravený ZDE. Zítra bude na blogu soutěž o několik Blistex balzamů, těšte se... 

Po spinkání jsme s Lukem vyrazili do kina na 50 odstínů temnoty, Lukášek byl u tety Vendulky. Opět jsme si to užili všichni. Lukášek tetu Vendu miluje, od rána se k ní strašně těšil a myslím si, že jsou spolu rádi, děkuji tetě za její čas, kdy se věnuje Lukáškovi, moc si toho vždy vážíme a jsi pro nás ta nejlepší chůva :-* No a nám s Lukem se film líbil, já jsem na něm byla podruhé a opět jsem zažívala stejné pocity, u lechtivých scén jsem se chychotala a tajně styděla :-) Můj muž film přežil a rozhodně mu nevadilo mi dělat společnost, je to můj romantik :-) Tak takový byl náš víkend a jaký byl ten váš? Mějte se, V.

PS: odkaz na motokáry dávám ještě jednou ZDE, hodně jste mi psaly na Instagram, kde to bylo :-)

PSS: zítra dopoledne startuje soutěž o několik Blistex balzámů

PSS: kdo z vás od čtvrtka viděl Greye? A jaké jsou vaše dojmy? :-)

Soutěž o Blistex balzámy

Soutěž o Blistex balzámy

Veru a její valentýnské tipy

Veru a její valentýnské tipy