Mám vysněnou váhu, nyní ji "jen" udržet

Mám vysněnou váhu, nyní ji "jen" udržet

Když jsem začátkem října navštívila poprvé Naturhouse, nevěřila jsem, že mi má výživová poradkyně pomůže dostat se na mou vysněnou váhu. Čekala mě dlouhá cesta plná odříkání a překonávání se sama sebe. Světe div se! Veru dala dolů deset kilo a je šťástná, spokojená, pyšná. Ale nemyslete si, čeká mě ještě kus cesty, nyní jsem ve fázi "udržování" a stále docházím do Naturhouse na konzultace a převážení. Nechodím tam již každý týden ale po dvou týdnech. Jsem za tuhle fázi upřímně ráda, po všech zkušenostech s hubnutím vím, že dokážu dát kila dolů, ale nejsem schopná si váhu nikdy udržet. Naopak. Mám zkušenosti s jojo efekty :-/ Každá žena ví co to jojo efekt je. Nyní jsem se naučila zdravěji žít, stravovat se, vím, že když zhřeším, tak to večer srovnám lehčí večeří a pořád dokola. Umím si život udělat "hezčí", dám si dortík, dám si sklenku vína, dám si pizzu!!! Ale není to každý den. Se svou výživovou poradkyní razíme heslo, že si občas musíme udělat radost. Co by to bylo za život jen na salátech?!? Byla bych v křeči a o to intenzivněji bych na vše zakázané myslela a toužila po tom... Jak jsem psala výše, je důležité se vždy vrátit do zajetých kolejí. Možná si vzpomínáte, že semnou hubnul i můj muž. Ten dal váhu dolů mnohem rychleji a stále se na váze drží. Oba pokračujeme ve zdravějším stravování a oba jsme spokojení :-) Podpora partnera a rodiny je hodně důležitá. 

IMG_3373.jpg
IMG_3764_Facetune_27-05-2018-20-56-35.JPG

Udržovací fáze, na začátku mi bylo řečeno, že je to ta nejtěžší fáze. A já to potvrzuji. Člověk si řekne, hurá, jsem na vysněné váze, tak můžu začít "prasit". I já si to říkám, uzobávám, tam ochutnám čokoládku, dortík... Někdy s výčitkami, někdy bez nich. Na převážení to naštěstí vidět není :-) Ale nerada bych si to pokazila. Léto je v plném proudu, dokonce jsem navštívila veřejné koupaliště, já odpůrkyně. A nestyděla jsem se v plavkách -  snad poprvé v životě :-) Ba naopak, měla bych chodit k vodě častěji, viděla jsem tam mnohem horší případy, než jsem já. Takže je to taky způsob, jak si krapet zvýšit seběvědomí. 

IMG_2826.JPG
IMG_3517.jpg

Tělu prý trvá rok, než si zvykne na svou váhu, než se ustálí a zafixuje. Já si budu moc držet pěsti ať se na váze držím. Povoleno je maximálně plus/mínus dvě kila. Já mám cíl nejít přes 70kg, to již nechci dopustit, ale taky vím, že např na 65 kilo se nikdy nedostanu... Dostat se na váhu 67kg byla vážně dřina (ano, začínala jsem s váhou 77kg, zavzpomínat můžete ZDE). O průběhu hubnutí jsem vás informovala, článek o polovině cesty jsem sepsala ZDE

IMG_2626_Facetune_26-04-2018-20-28-22.JPG

Protože vím, že nejsem jediná kdo váhu řeší, tak tyhle články holky píšu i pro vás. Prosím, píšete mi často, že to  n e j d e, nezlobte mě! Všechno jde, když se chce. Já jsem chtěla hrozně moc, takže se mnou inspirujte. Nebudu tady jmenovat, mé kamarádky dobřě vědí o kom píšu. Pamatujte si, že psychika je strašně důležitá, já jsem si řekla musím zhubnout, již to tak nejde dále. Sama bych nikdy nezhubla a proto jserm ráda, že jsem zvolila Naturhouse, který mi pomohl. Taky zde všichni respektují, že nesportuji. Loučí se s vámi spokojená Veru, mějte se krásně. 

Páté narozeniny

Páté narozeniny

Proč mě baví Slevomat + Soutěž o vstupenky