Malý dinosauří rebel

Malý dinosauří rebel

Lukášek mi roste před očima, proto jsem velkou část jeho šatníku prodala své skvělé kamarádce a já se mohla vrhnout na obnovu jeho šatníku. Omrkla jsem nové kolekce v obchodech a na e-shopech. Dnes vám představím slovenský e-shop Alice&Alice, který dodává i do ČR, dále internetový obchod Spartoo se super výběrem bot (nejen pro děti) a moje oblíbená značka LoowFatKids má novou totálně vydařenou kolekci. Lukáškův outfit se dnes skládá z více vrstev, všechny vám postupně představím...

Šedého bombera jsem zmiňovala a vychvalovala v článku ZDE, pořád jsem z něj totálně nadšená, ale počasí nám úplně nepřeje, zatím na něj byla stále zima. Snad nám konečně začne krásné jaro a my ho budeme využívat na 100%. 

Totální novinkou je dinosauří mikina, do které jsme se oba s Lukáškem zamilovali. Dino mikinu jsem pořídila na slovenském e-shopu Alice & Alice, v nabídce mají krásné kousky, značky, které jsem do nedávna ani neznala a netoužila po nich. Nyní se těším a třepu na další objednávku, za zmínku stojí i co jsem prožívala, když balíček dorazil. Takhle precizně zabalené balíky bych mohla dostávat denně, rozbalování byl krásný zážitek! Zpátky k mikině - je dokonalá svým zpracováním, materiálem a hlavně tím, že je cool, dále má kapsy, na zádech je delší a je až k bradě. Mě přijde děsně slušivá, Lukášek je v ní sladký ale zároveň je i rebel! Mikina je dražší, jsem si toho vědoma, ale věřte mi, že je to jedinečný kousek v šatníku. Mikina vypadá skvěle k teplákům i džínům a mají je i v jiných barvách.

Více o Alice & Alice:

Pre nás v Alice & Alice život nie je vždy taký, ako sa na prvý pohľad zdá. Zbožňujeme všetko, čo je iné a neobyčajné. Veríme v silu snov a fantázie. Chceme, aby svet okolo nás bol lepším a krajším miestom. Veríme, že deti sú tým najlepším, čo na svete máme. Sme tiež presvedčení, že ich vzdelávaním v otázkach štýlu a vkusu už teraz, v detskom veku, obohacujeme ich životy a životy nás všetkých, aj do budúcnosti.

A to je jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli založiť Alice & Alice – jedinečné online miesto, kde sa stretáva najtrendovejšia detská móda s najkvalitnejšími výrobkami a top službami. Chceme pritom byť viac než len ďalší detský “online concept store” - chceme byť miestom skutočnej inšpirácie.

Móda pre nás nie je iba o najnovších trendoch. Je tiež o pocitoch a emóciách, o ktoré sa chceme podeliť. Veríme, že šaty sú odrazom človeka alebo aspoň toho, aký by človek chcel byť. Tým, že venujeme extra úsilie výberu správneho oblečenia a hračiek pre naše deti, pomáhame budovať ich osobnosti. Vzdelávame ich v otázkach vkusu a učíme ich, aká je skutočná hodnota vecí. Aj keď si uvedomujeme, že “mainstreamová” móda je súčasťou našich každodenných životov, v Alice & Alice chceme ponúknuť alternatívu. To je jeden z dôvodov, prečo v našej ponuke nájdete najmä produkty vyrobené lokálne, udržateľne a ekologicky.  Vysoká kvalita materálov je samozrejmosťou.

Sme veľkými fanúšikmi “slow fashion”, čo reprezentuje aj výber našich kľúčových dodávateľov vrátane mien ako Little Creative Factory, Motoreta alebo Macarons. Zároveň však aj pozorne sledujeme najnovšie top trendy v detskej móde, a preto v našej ponuke nájdete aj skutočné vychytávky, ako sú napríklad podkolienky od Mini Dressing alebo avantgardné kúsky pre najväčších fajnšmekrov od dvojice newyorských dizajnérov Atsuyo et Akiko.

Jelikož jsem si velmi oblíbila značku LoowFatKids, pořídila jsem i další stylové kousky. Tentokrát tepláky a triko v šedé barvě. Tepláky mají snížený sed, na fotkách to není dobře vidět, jelikož má pod nimi Lukynek punčochy a lepily se k sobě :-) Triko je delší, pro někoho nezvyklé, ale pro mě super slušivé a praktické! Opět jsem velmi spokojená a doporučuji. Vzpomínáte si na outfit v černé barvě od téhle značky? Připomenout si ho můžete ZDE, měl u vás úspěch.

Pohledu na pandu na zadečku se nikdy nenabažím :-)

Lukáškovi jsem pořídila nové kotníčkové tenisky Converse na Spartoo v šedé barvě. O mé lásce ke Converskám jsem se již zmiňovala x krát a silně koketuji s myšlenkou, že ještě jedny nízké letos pořídím, zatím jen zvažuji jakou barvu. Doporučuji mrknout na dětské boty na Spartoo, věřím, že si něco vyberete i vy. Pokud sledujete můj Instagram, tak víte, že jsem šedé nízké Conversky pořídila i sobě a nyní spolu ladíme. 

Bomber bunda - Lindex; Tepláky a triko s pandou - LoowFatKids; Dino Mikina - Alice & Alice;

Čepice - H&M; Nákrčník - Reserved; Boty Converse - Spartoo

Celé focení outfitu probíhalo pár metrů od baráku na točně tramvají. Moc se nám tam líbilo a někdy bych tam ráda vyrazila i s nějakým profi fotografem, úplně ty fotky vidím. Snad se vám Lukáškův outfit líbil a nové značky (mnou objevené) vás oslovily stejně jako mně. Těším se na vaše komentáře. Mějte se krásně, Veru. 

Ekologický úklid domácnosti

Ekologický úklid domácnosti

Velikonoční cupcake

Velikonoční cupcake