Maják

Maják

...láska na první pohled

Původně to měl být nedělní článek, pak jsem si řekla, že článek vydám v pondělí a je z toho středeční článek :-) Berte to jako tips na výlet například na následující víkendy. Určitě si říkáte, kde je tohle kouzelné místo? Maják v České republice máme ve Starém městě u Uherského hradiště, slouží jako rozhlednatímhle se tatínkovi omlouvám, že jsem si dovolila napsat že u nás maják nemáme :-) My jsme si zajeli (na pravý maják u vody) do Rakouska, cesta trvala 30 minut z Bratislavy. Maják Podersdorf stojí u Neziderského jezera čistě z estetických důvodů. Jeho výška 12 metrů je dostatečná, aby byl viditelný ze širokého okolí. Věž je postavená z kovových dílů a je natřená červeno-bílou barevnou kombinací. Maják se používá spíš jako orientační bod a bouřkové varování pro vodní sporty provozované na jezeře. Je to velká turistická atrakce a hodně vyhledáváné místo pro fotografování.

První maják, který jsem v životě viděla. A totálně mě okouzlil. Nadchnul. Zamilovala jsem se. To místo bylo nádherné. Dechberoucí. My jsme na místě byli v době zapádu sluníčka a ač to byl kýč jako bič, tak to mělo něco do sebe... No posuďte sami podle fotografií.

IMG_5315.JPG
IMG_5325 2.jpg
IMG_5339.JPG
IMG_5329.JPG
IMG_5351.JPG
IMG_5311.jpg
IMG_5355.JPG

A já vám něco řeknu, jakože se Harnolka jmenuji. Na tohle místo se v létě vrátíme a užijeme si to tady. Jelikož jsem měla na maják krásné reakce na Instagramu, tak se o tohle magické místo dělím i s vámi. A vy, kteří jste světem zcestovalí mi prozraďte, kam se máme za majákem vydat příště? Chci poznávat svět a  m a j á k y :-) Mějte se krásně, V.

Hurá, jsem v polovině cesty

Hurá, jsem v polovině cesty

Veru outfit no. 8

Veru outfit no. 8